Språk & Valuta

Hyra Tinkertown server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,47
BGN 21,69
BRL 59,00
CAD 16,15
CHF 10,60
CNY 86,76
CZK 271,79
DKK 82,71
EUR 11,09
GBP 9,50
HKD 93,15
HRK 83,58
HUF 4 259,67
IDR 182 734,37
ILS 45,60
INR 986,72
ISK 1 593,63
JPY 1 742,90
KRW 15 813,67
MXN 208,71
MYR 55,59
NOK 126,69
NZD 20,07
PHP 674,68
PLN 51,50
RON 55,05
RUB 1 299,76
SEK 131,74
SGD 16,18
THB 421,96
TRY 319,61
USD 11,89
ZAR 224,77
date 101,16
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Tinkertown je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Tinkertown server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz mesačne.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, mody k nemu pripojené a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Objavte kúzlo Tinkertownu

Ponorte sa do fascinujúceho sveta Tinkertownu, očarujúcej sandboxovej hry pre viacerých hráčov, ktorá spája kreativitu a dobrodružstvo. V tomto pixelovom svete ste tvorcom vlastného príbehu: stavajte pôsobivé stavby, preskúmajte tajomné jaskyne a bojujte s nebezpečnými tvormi, aby ste odhalili záhadu Tinkertownu. Spojte sa s priateľmi a vytvorte ešte väčšie projekty a preskúmajte rôzne biómy, ktoré svet Tinkertownu ponúka. Vďaka zdanlivo nekonečnému výberu zdrojov, nástrojov a predmetov budete môcť popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť to najlepšie dobrodružstvo v Tinkertowne.

Ovládnite remeslo v Tinkertowne

Staňte sa majstrom remeselníkom a zdokonaľte svoje zručnosti v rôznych remeslách, aby ste vytvorili výkonné vybavenie, zbrane a dekorácie pre svoj svet. Zbierajte cenné suroviny roztrúsené po rôznych oblastiach Tinkertownu a použite ich na stavbu a rozširovanie vlastnej dielne. Skúmajte a objavujte nové recepty a technológie, ktoré vám umožnia vytvárať pokročilejšie a jedinečnejšie predmety. Spolupracujte s ostatnými hráčmi, aby ste ešte viac zdokonalili svoje remeslo a spoločne zvládli mnohé výzvy Tinkertownu. S každou novou úrovňou remeselnej výroby sa stanete silnejšími a lepšie vybavenými na objavovanie skrytých pokladov a tajomstiev herného sveta.

Zažite nezabudnuteľné dobrodružstvá v dynamickom svete

Vydajte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvá v neustále sa rozrastajúcom a dynamickom svete Tinkertownu. Prechádzajte rozmanitými krajinami, od hustých lesov cez zasnežené hory až po pulzujúce púšte, a cestou nachádzajte skryté poklady, tajné kobky a starobylé ruiny. Bojujte s náročnými bossmi, ktorí preveria vaše schopnosti a tímovú spoluprácu, a získajte cenné odmeny, vďaka ktorým budete vy aj vaši priatelia ešte silnejší. Nechajte sa ohromiť procedurálne generovanými mapami, ktoré poskytujú neustálu rozmanitosť a nové objavy. S každým krokom, ktorý urobíte vo svete Tinkertown, na vás čakajú vzrušujúce príbehy a nezabudnuteľné zážitky.

Vytvorte a prispôsobte si svoju postavu podľa svojich predstáv

Vytvorte si v Tinkertowne vlastného hrdinu a vyberte si z rôznych možností prispôsobenia, aby bola vaša postava jedinečná. Objavte rôzne účesy, črty tváre, oblečenie a doplnky, aby ste vyjadrili svoje alter ego a odlíšili ho od ostatných hráčov. Vyberte si svoj herný štýl a rozvíjajte schopnosti a talenty, ktoré vašej postave dodajú individuálne silné a slabé stránky, aby ste mohli herný svet objavovať vlastným jedinečným spôsobom. Vymieňajte si skúsenosti s ostatnými hráčmi, aby ste našli najlepšie kombinácie vybavenia, zručností a stratégií a stali sa legendou vo svete Tinkertown. Vaše dobrodružstvo sa začína tu - vytvorte si postavu a napíšte svoj vlastný osud v tomto magickom svete.

Tinkertown - Vaše dobrodružstvo, váš príbeh

Tinkertown ponúka pohlcujúci otvorený svet tvorivosti, dobrodružstva a spolupráce. Vďaka neobmedzenej tvorbe postáv, pôsobivému stavaniu a craftingu a dynamickému, procedurálne generovanému svetu na preskúmanie je Tinkertown dokonalým sandboxovým zážitkom pre každého hráča. Spoločne s priateľmi alebo osamote si v Tinkertowne napíšete svoj vlastný príbeh a vytvoríte si vlastné dobrodružstvo. Vstúpte do magického sveta Tinkertownu a zažite nezabudnuteľné chvíle, na ktoré tak skoro nezabudnete.