Språk & Valuta

Hyra ICARUS server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

4 Slots

AUD 8,31
BGN 9,76
BRL 26,55
CAD 7,27
CHF 4,77
CNY 39,04
CZK 122,29
DKK 37,22
EUR 4,99
GBP 4,27
HKD 41,91
HRK 37,61
HUF 1 916,66
IDR 82 222,23
ILS 20,52
INR 443,98
ISK 717,06
JPY 784,23
KRW 7 115,44
MXN 93,91
MYR 25,01
NOK 57,01
NZD 9,03
PHP 303,58
PLN 23,17
RON 24,77
RUB 584,83
SEK 59,28
SGD 7,28
THB 189,86
TRY 143,81
USD 5,35
ZAR 101,14
date 45,52
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera ICARUS je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete ICARUS server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz mesačne.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy, tým bude mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % z ceny za 12-mesačný mesiac ušetríte 10 % z ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Kooperatívna hra o prežitie pre viacerých hráčov

ICARUS je hra o prežitie pre viacerých hráčov, v ktorej musí až osem hráčov prežiť v kooperatívnom prostredí proti nebezpečenstvám v cudzom svete.

Príbeh neúspešného terraformovania

Príbeh planéty ICARUS sa odvíja od neúspešného projektu terraformácie, v dôsledku ktorého sa planéta stala nehostinnou a nebezpečnou. Hráči musia čeliť výzve prežiť v tomto brutálnom prostredí zbieraním a výrobou predmetov, lovom a skúmaním sveta.

Ťažba exotických materiálov na vašom hernom serveri ICARUS

Prieskumníci, ktorí pristanú na Ikare, musia preskúmať cudzie prostredie, plniť misie frakcií a hľadať cenné materiály. Pritom musia čeliť nebezpečenstvám, aby sa mohli vrátiť ako skúsení veteráni a premeniť nazbierané exotické materiály na pokročilé technológie.

Nová príležitosť pre ICARUS

Neúspešný proces terraformácie spôsobil, že atmosféra na Ikare je toxická, čo zničilo nádeje ľudstva na kolonizáciu nového sveta. Objav exotických materiálov na planéte však vedie k zlatej horúčke a politickému napätiu na Zemi.

Nepriateľský svet PvE

Svet PvE v hre ICARUS je plný nebezpečenstiev a výziev, od toxickej atmosféry až po divokú prírodu a búrky. Dobrá príprava a plánovanie sú kľúčové pre prežitie.

Rozmanité a nebezpečné prostredie

Svet hry ICARUS je veľký a rozmanitý, s rôznymi biómami a úkrytmi, ktoré môžu hráči preskúmať. Každý strom a kameň možno zbierať na výrobu nástrojov a stavieb, ktoré hráčom pomáhajú prežiť.

Pokročilé technológie a schopnosti

Hráči môžu zlepšovať svoje zručnosti a technológie v troch rôznych technologických stromoch: Planéta, Talenty hráčov a Orbitálna dielňa. Získavaním skúseností na povrchu Ikaru a exotických materiálov, ktoré nazbierajú, môžu odomknúť pokročilé technológie na obežnej dráhe.

ICARUS - Obmedzený čas na prežitie

Čas na Ikare je obmedzený a hráči ho musia využívať rozumne, aby dokončili svoje misie. Existujú rôzne časové rámce, ktoré môžu trvať od hodín až po týždne. Ak sa hráči nedostanú na pristávaciu loď včas a nevrátia sa na vesmírnu stanicu, sú stratení.

Postava hráča ako kľúč k prežitiu

Pre prežitie na Ikare je rozhodujúca postava hráča. Hráči musia zlepšovať svoje schopnosti a čeliť novým výzvam, aby uspeli. Tí, ktorí sú odvážni a riskujú, môžu odomknúť nové talenty a technológie. Hru vyvíja spoločnosť RocketWerkz, skúsený tím veteránov prežitia na Novom Zélande.