Språk & Valuta

Hyra Space Engineers server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,39
BGN 21,69
BRL 61,21
CAD 16,71
CHF 10,87
CNY 84,88
CZK 260,17
DKK 82,62
EUR 11,09
GBP 9,76
HKD 96,38
HRK 83,58
HUF 4 146,99
IDR 180 363,32
ILS 44,66
INR 1 004,19
ISK 1 664,61
JPY 1 651,52
KRW 16 254,50
MXN 219,81
MYR 54,69
NOK 131,17
NZD 19,59
PHP 679,66
PLN 50,91
RON 54,67
RUB 1 299,76
SEK 125,77
SGD 16,30
THB 415,10
TRY 239,35
USD 12,28
ZAR 223,30
date 56,03
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Áno, musíte upraviť svoju uloženú hru. Server si potom môže stiahnuť mody buď zo služby Steam Workshop, alebo z Mod.io.

Kúpa servera Space Engineers je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Space Engineers server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, súvisiace úpravy a podľa toho aj cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Vytvorte si vlastný vesmír s programom Space Engineers

Preskúmajte obrovský vesmír a staňte sa najlepším vesmírnym inžinierom v hre Space Engineers! V tejto sandboxovej hre otestujte svoju kreativitu a inžinierske zručnosti navrhovaním, stavaním a riadením úchvatných vesmírnych staníc, kolosálnych vesmírnych lodí a fascinujúcich vesmírnych konštrukcií. Preskúmajte planéty, asteroidy a vzdialené galaxie, zbierajte cenné zdroje a skúmajte prevratné technológie, aby ste si zabezpečili prežitie v hlbokom vesmíre. Space Engineers vám ponúka realistický fyzikálny engine, ktorý vám poskytne autentický vesmírny zážitok a bezkonkurenčnú voľnosť pri navrhovaní a konštrukcii vašich projektov.

Tímová práca alebo osamelý bojovník - rozhodnite sa na serveri Space Engineers

V hre Space Engineers si môžeš vybrať, či chceš galaxiu dobývať sám alebo spolu s priateľmi. Spojte sa s ostatnými vesmírnymi inžiniermi v režime pre viacerých hráčov a realizujte gigantické projekty, alebo s nimi súťažte a ukážte, kto je skutočným pánom vesmíru. Vytvorte si vlastné stratégie a techniky, aby ste porazili nepriateľské flotily a ochránili svoje územia. Vďaka rozsiahlej podpore úprav môžete popustiť uzdu svojej kreativite a navrhnúť nové herné mechanizmy, bloky a funkcie, ktoré vám ešte viac prispôsobia zážitok z hry Space Engineers. Či už sa pustíte do vesmírnych dobrodružstiev sami, alebo v tíme, oblohe sa medze nekladú!

Realistický vesmírny zážitok pre inžinierov

Space Engineers ponúka hĺbkový a realistický vesmírny zážitok, ktorý vás postaví do úlohy vesmírneho inžiniera. Riešte zložité výzvy navrhovaním, stavbou a optimalizáciou vesmírnych lodí, ťažobných strojov a obranných systémov. Vďaka realistickej fyzikálnej simulácii zažijete beztiažový stav vo vesmíre a potrebu zohľadniť stabilitu a funkčnosť svojich návrhov. Využívajte rôzne dostupné komponenty a nástroje na oživenie svojich vysnívaných strojov a konštrukcií a čeľte výzvam drsného vesmírneho života.

Preskúmajte, prežite a budujte v rozsiahlom otvorenom svete

V hre Space Engineers sa ocitnete v rozsiahlom otvorenom svete, kde môžete skúmať planéty, mesiace a asteroidy. Každé nebeské teleso skrýva svoje vlastné tajomstvá, zdroje a výzvy, ktoré musíte prekonať, aby ste postúpili v kariére vesmírneho inžiniera. Budujte podzemné základne na nepriateľských planétach, čeľte extrémnym poveternostným podmienkam a hľadajte spôsoby, ako využívať zdroje energie a získavať kyslík. V režime prežitia využívajte svoje zdroje múdro a dávajte pozor na systémy podpory života. Zažite náročné a napínavé dobrodružstvo prežitia, v ktorom musíte dokázať svoje schopnosti inžiniera a vesmírneho priekopníka.

Vesmírni inžinieri - dokonalé vesmírne dobrodružstvo

Space Engineers je strhujúca sandboxová hra, ktorá ponúka dokonalú kombináciu kreativity, inžinierstva a prieskumu vesmíru. Umožní vám rozvíjať vaše inžinierske schopnosti pri navrhovaní jedinečných konštrukcií a prežiť v otvorenom svete plnom tajomstiev a výziev. Či už v režime pre jedného alebo viacerých hráčov, Space Engineers zaručuje hodiny zábavy a ponúka nespočetné množstvo spôsobov, ako si prispôsobiť svoje vesmírne dobrodružstvo. Vstúpte a staňte sa pánom vesmíru - v hre Space Engineers nie je nebo limitom, je to len začiatok!