Språk & Valuta

Technológia 4Netplayers

Kladieme veľký dôraz na prvotriedny hardvér, aby sme hráčom ponúkli optimálny herný zážitok. herný zážitok. Spoliehame sa na najnovšie serverové technológie a spolupracujeme s renomovanými výrobcami, ako napr. Supermicro a Dell. Naše servery sú vybavené komponentmi špeciálne optimalizovanými na hranie hier. ako sú výkonné procesory Intel Xeon alebo AMD EPYC, aby sme zabezpečili najlepší výkon pre špecializované herné servery. výkon pre špecializované herné servery.

Hardware Image 1
Hardware Image 2
Hardware Image 3

Procesory sú srdcom našich herných serverov. Preto sa spoliehame na výkonné a procesorov od spoločností Intel a AMD. Vďaka našim partnerstvám s poprednými výrobcami máme vždy prístup k najnovším technológiám. Príklady procesorov, ktoré sa používajú v našich Intel Xeon Scalable a AMD EPYC 7000 sú príkladmi procesorov používaných v našich serveroch. časy latencie, používame len tie najrýchlejšie procesory.

CPU Image 1
CPU Image 2
CPU Image 3

Pamäť je ďalším kľúčovým faktorom výkonu našich herných serverov. My používame len pamäť ECC RAM s korekciou chýb od výrobcov ako Kingston a Crucial, aby sme zaistili najvyššiu stabilitu a spoľahlivosť. Táto pamäť automaticky detekuje a a automaticky opravuje chyby, čo zabraňuje pádom a poškodeniu dát a zabezpečuje plynulý herný zážitok. herný zážitok.

RAM Image 1
RAM Image 2
RAM Image 3

Pamäť je kľúčová pre výkon a rýchlosť našich herných serverov. herné servery. Používame výhradne vysokokvalitné úložiská SSD od renomovaných výrobcov, ako sú napr. Samsung a Western Digital. Tie ponúkajú vysoké rýchlosti zápisu a čítania, čo sa odráža v výkone, a to aj v náročných hrách s veľkými svetmi. Svety.

Storage Image 1
Storage Image 2
Storage Image 3

Spoľahlivé hranie

Účinná ochrana proti DDoS je veľmi dôležitá pre zabezpečenie herného zážitku našich zákazníkov 4NetPlayers. zaručené. Náš systém ochrany je založený na trojstupňovom prístupe, ktorý kombinuje rôzne techniky s cieľom poskytnúť čo najlepšiu ochranu. Po prvé, pracujeme Po prvé, spolupracujeme s poskytovateľmi internetu a disponujeme vysokou kapacitou siete na ochranu našich pripojenia pred veľkým množstvom údajov. Po druhé, používame hardvérové zariadenia, ktoré analyzujú prichádzajúcu prevádzku, zisťujú a blokujú útoky bez toho, aby zasahovali do legitímnej prevádzky. legitímnej prevádzky. Po tretie, úzko spolupracujeme s vývojármi hier, aby sme implementujeme ochranné opatrenia prispôsobené pre každú hru. Táto kombinácia umožňuje sieť proti všetkým typom útokov DDoS. útoky. Náš tím odborníkov neustále monitoruje systémy a rýchlo reaguje na nové hrozby, aby zabezpečili čo najlepšiu bezpečnosť.

DDOS Image 1
DDOS Image 2
DDOS Image 3

Spoľahlivé napájanie našich serverov je mimoriadne dôležité. Každý z našich serverov má dve samostatné napájacie jednotky, ktoré sú pripojené k dvom nezávislým okruhom. V prípade poruchy jedného z napájacích zdrojov server pokračuje v prevádzke bez prerušenia. Dokonca aj v prípade Aj v prípade veľkého výpadku napájania v dátovom centre zostávajú naše herné servery bez zásahu vďaka oddelenému napájaniu obvodov zostávajú naše herné servery nedotknuté. Okrem toho sa spoliehame na neprerušiteľné neprerušiteľné zdroje napájania (UPS) a dieselové generátory, ktoré zabezpečujú nepretržité napájanie aj v prípade dlhodobých výpadkov. aj v prípade dlhších výpadkov. Prostredníctvom týchto opatrení zabezpečujeme, že naši zákazníci mali kedykoľvek prístup k svojim herným serverom a aby nedošlo k strate údajov.

Energy Image 1
Energy Image 2
Energy Image 3

Naše hlavné sieťové komponenty sú rovnako redundantné ako napájanie, a tak zabezpečujú najvyššiu tak zabezpečujú najvyššiu úroveň odolnosti voči zlyhaniu hardvéru. Vysoká interná a externá šírka pásma siete zabezpečuje, že herná prevádzka je vždy nezávislá od iných aktivít v sieti. siete. To nám umožňuje poskytovať plynulý a neprerušovaný herný zážitok pre pre našich zákazníkov 4NetPlayers. Naše dátové centrum je priamo napojené na niekoľko poskytovateľov internetových služieb prvej úrovne a hlavných internetových uzlov, čo zabezpečuje nízku latenciu a rýchle pripojenie. latencie a rýchleho pripojenia. Používame tiež pokročilé smerovanie techniky smerovania na efektívne riadenie prevádzky a predchádzanie úzkym miestam.

Safety Image 1
Safety Image 2
Safety Image 3

V spoločnosti 4NetPlayers vieme, aký dôležitý je pre našich zákazníkov herný svet a postup v hre. sú. Preto pravidelne vytvárame zálohy celého servera a ukladáme ich na samostatných systémoch. oddelených systémoch. Toto opatrenie chráni vaše dáta pred stratou v dôsledku zlyhania hardvéru, ľudskej chyby alebo iných nepredvídaných udalostí. Naša stratégia zálohovania zahŕňa Prírastkové a úplné zálohy, ktoré nám umožňujú rýchlo a efektívne obnoviť predchádzajúce verzie v prípade straty údajov. rýchlo a efektívne obnoviť predchádzajúce verzie v prípade straty údajov. Okrem toho ponúkame naše zákazníkom možnosť vytvárať a sťahovať vlastné zálohy, aby mali vždy k dispozícii mať neustále k dispozícii dodatočnú zálohu svojich herných svetov a priebehu hry. Naším cieľom je poskytovať čo najvyššiu ochranu vašich cenných údajov.

Ochrana proti DDoS

Zažite hranie bez obáv s našou výkonnou ochranou proti DDoS. Náš viacúrovňový systém filtrovania zaručuje najvyšší výkon bez výpadku v prípade útoku a je súčasťou všetkých produktov zadarmo!

Flernivåskydd
  • Freenet datacenter
  • Högsta prestanda
  • Ingen avstängning vid attacker
Corero Smartwall
  • Förstklassig anti-DDoS-lösning
  • Realtidfiltreringsregler
  • Utmärkt för UDP-trafik
Gratis skydd
  • Ingen extra kostnad
  • Ingår i alla produkter
  • Skydd för din server

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser