Språk & Valuta

Hyra Battlefield 4 server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 223 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,49
BGN 21,71
BRL 59,06
CAD 16,17
CHF 10,61
CNY 86,84
CZK 272,04
DKK 82,79
EUR 11,10
GBP 9,51
HKD 93,23
HRK 83,66
HUF 4 263,51
IDR 182 899,14
ILS 45,64
INR 987,61
ISK 1 595,07
JPY 1 744,48
KRW 15 827,93
MXN 208,90
MYR 55,64
NOK 126,81
NZD 20,09
PHP 675,29
PLN 51,55
RON 55,09
RUB 1 300,93
SEK 131,86
SGD 16,20
THB 422,34
TRY 319,90
USD 11,90
ZAR 224,98
date 101,25
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Battlefield 4 je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Battlefield 4 server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Ponor sa do vzrušujúceho sveta hry Battlefield 4

Zažite strhujúcu intenzitu Battlefield 4, prelomovej strieľačky z pohľadu prvej osoby, ktorá vás prenesie do horúcej atmosféry modernej vojny. Zapojte sa do boja na rôznych epických mapách od mestských centier až po zdevastovanú krajinu. Vďaka výkonnému enginu Frostbite 3 je každý zápas nezabudnuteľným zážitkom, pri ktorom máte pocit, že ste naozaj súčasťou akcie.

Ovládnite svoje zručnosti a pracujte v tíme

Battlefield 4 je predovšetkým o tímovej spolupráci. Vyberte si zo štyroch rôznych tried - útočný vojak, inžinier, prieskumník a medik - a spolupracujte so svojím tímom, aby ste prerazili nepriateľské línie a dosiahli víťazstvo. Využívajte pôsobivý arzenál zbraní, vozidiel a pomôcok, aby ste optimalizovali svoje schopnosti a stali sa dokonalým bojovníkom. Systém postupu vám umožní prispôsobiť si vybavenie a personalizovať svoju postavu tak, aby odrážala váš herný štýl.

Ovládnite online bojiská na svojom hernom serveri Battlefield 4

Vrhnite sa do akcie až so 64 hráčmi v masívnych online bitkách, v ktorých môžete súperiť s priateľmi a súpermi z celého sveta. Dokážte svoje schopnosti v rôznych herných režimoch, ako sú Conquest, Rush, Team Deathmatch a mnoho ďalších. Vďaka dynamickým udalostiam Levolution, ktoré menia prostredie v reálnom čase, je každá bitka jedinečná a nepredvídateľná. Strategicky využívajte deštrukciu a prostredie vo svoj prospech, aby ste získali kontrolu nad bojiskom a vyhrali boj pre svoj tím.

Realizmus sa stretáva s akciou: jedinečné herné mechanizmy

Battlefield 4 vám ponúka presvedčivú kombináciu realistickej hrateľnosti a akčných momentov. Inovatívne herné mechanizmy vám umožnia ničiť budovy, ovládať vozidlá a dokonca využívať prostredie vo svoj prospech. Oceníte strategické prvky, ktoré vám umožnia starostlivo naplánovať každý útok a prekabátiť protivníkov. Vďaka pôsobivej zvukovej a grafickej kvalite sa budete cítiť ako uprostred akcie, keď sa budete predierať zničenými mestami a zažívať napínavé automobilové naháňačky.

Vylepšite si zážitok z hry Battlefield 4 pomocou služby Premium

Služba Battlefield 4 Premium vám umožní prístup ku všetkým piatim rozširujúcim balíkom, ktoré obohatia váš herný zážitok. Každý rozširujúci balík ponúka nové mapy, herné režimy, vozidlá a zbrane, ktoré vás hlbšie vtiahnu do sveta Battlefield 4. Využívajte ďalšie výhody, ako sú exkluzívne možnosti prispôsobenia, prednostný prístup na server a týždenné výzvy, ktoré preveria vaše schopnosti. S prémiou Premium získate plnohodnotný zážitok z hry Battlefield 4 a môžete rozvíjať svoje schopnosti vojaka.

Systém odmeňovania za postup

Zažite hlboký a motivujúci systém postupu, ktorý vás neustále núti zlepšovať svoje zručnosti a prijímať nové výzvy. Plnením misií, úspechov a denných výziev získavate skúsenostné body, ktoré vám umožnia získať vyššiu hodnosť a odomknúť ďalšie vybavenie, zbrane a úpravy vozidiel. Systém postupu v hre Battlefield 3 odmeňuje individuálne zručnosti aj tímovú prácu a udržuje vás tak sústredených na nové ciele.

Napínavé bitky a nekonečná zábava: dokonalé bojisko

Battlefield 4 je vynikajúca strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorá vás zavedie do napätého sveta modernej vojny. Vďaka úžasnej grafike, realistickej hrateľnosti a množstvu máp, herných režimov a možností prispôsobenia hra vyniká nad konkurenciou. Tímová práca a komunikácia sú kľúčové pre úspech na bojisku, zatiaľ čo možnosť pridávať sa ku klanom a vytvárať aliancie podporuje angažovanosť hráčov a dlhodobú motiváciu. Ponuka Premium ďalej vylepšuje herný zážitok a poskytuje prístup k dodatočnému obsahu, ktorý vás ešte hlbšie vtiahne do sveta Battlefield 4. Celkovo je Battlefield 4 strhujúca a mnohovrstevnatá hra, ktorá poteší fanúšikov strieľačiek z pohľadu prvej osoby a zaručí hodiny zábavy.