Språk & Valuta

Hyra Project Zomboid server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

4 Slots

AUD 8,28
BGN 9,76
BRL 27,54
CAD 7,52
CHF 4,89
CNY 38,19
CZK 117,07
DKK 37,18
EUR 4,99
GBP 4,39
HKD 43,37
HRK 37,61
HUF 1 865,96
IDR 81 155,36
ILS 20,09
INR 451,84
ISK 749,00
JPY 743,11
KRW 7 313,79
MXN 98,91
MYR 24,61
NOK 59,02
NZD 8,82
PHP 305,82
PLN 22,91
RON 24,60
RUB 584,83
SEK 56,59
SGD 7,33
THB 186,78
TRY 107,70
USD 5,53
ZAR 100,48
date 25,21
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Áno, potrebujete WorkshopID a ModID modov, ktoré chcete použiť. Zadáte ich na našej stránke, server ich potom stiahne za vás.

Kúpa servera Project Zomboid je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Project Zomboid server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Prežite zombie apokalypsu v projekte Zomboid

Ponorte sa do nemilosrdného sveta Project Zomboid, ultimátnej hry o prežitie zombie, ktorá vás vyzve, aby ste prežili uprostred zombie apokalypsy. Budete čeliť živým mŕtvym v otvorenom sandboxovom svete, ktorý ovládli zombie. Aby ste prežili, musíte zbierať jedlo, vodu, lieky a zbrane a odvážne prekonávať nebezpečenstvá nového postapokalyptického sveta. Budujte si svoje schopnosti učením sa rôznych zručností a povolaní, ktoré vám poskytnú výhodu nad neúprosnými hordami.

Budujte, bojujte a prežívajte spoločne na Gameserveri Zomobid

V hre Project Zomboid môžete hrať sami alebo s priateľmi v kooperatívnom režime pre viacerých hráčov a spoločne prežiť zombie apokalypsu. Spoločne budujte základne, zdieľajte zdroje a plánujte najlepšie stratégie na boj proti hordám zombie. Bráňte svoj úkryt pred stále rastúcimi vlnami zombíkov, zatiaľ čo sa s priateľmi snažíte zostať nažive v tomto nemilosrdnom svete. Buďte však opatrní, pretože jedno nesprávne rozhodnutie alebo jeden nepozorný okamih môže byť osudný. Hra nemá zľutovanie.

Preskúmajte obrovský otvorený svet

Preskúmajte rozsiahly otvorený svet Project Zomboid, plný neobmedzených možností a výziev. Túlajte sa hustými lesmi, opustenými mestami a opustenými priemyselnými oblasťami, aby ste našli cenné zdroje a zvýšili svoje šance na prežitie. V tomto detailnom prostredí nájdete realistické poveternostné podmienky, ročné obdobia a dynamický systém dňa a noci, ktorý vám poskytne pohlcujúci herný zážitok. Ale pozor: svet hry Project Zomboid je nepredvídateľný a neustále sa mení, takže musíte byť vždy v strehu, aby ste mohli kedykoľvek reagovať na nové nebezpečenstvá.

Individualizujte a rozvíjajte svoju postavu

Projekt Zomboid vám dáva možnosť prispôsobiť a rozvíjať svoju postavu. Vyberte si z množstva vlastností, aby bol váš preživší jedinečný, a pridajte jeho schopnostiam finálnu podobu.

Projekt Zomboid - Konečná výzva na prežitie v zombie

Project Zomboid je ultimátna hra o prežitie so zombie, ktorá ťa prenesie do nemilosrdného a pohlcujúceho postapokalyptického sveta. Vďaka obrovskému otvorenému svetu na preskúmanie, náročnému systému prežitia, prispôsobiteľným postavám a vzrušujúcim možnostiam kooperatívneho multiplayeru ponúka hra nespočetné hodiny strhujúcej zábavy. Či už sám alebo s priateľmi, Project Zomboid bude vždy výzvou a preverí vaše schopnosti. Ste pripravení odvážiť sa nebezpečenstvám zombie apokalypsy a zabezpečiť si prežitie v tomto nemilosrdnom svete?