Språk & Valuta

Prenajmite si prémiový herný server teraz!

Enshrouded
Minecraft
Palworld
DayZ
Farming Simulator 22
FOUNDRY
Soulmask
Myth of Empires
Abiotic Factor
TerraTech Worlds
Satisfactory
7 Days To Die
Project Zomboid
Minecraft Bedrock
Sons Of The Forest
BattleBit Remastered
Nightingale

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb styrning

  • Omedelbart tillgänglig
  • Flexibel platsändring
  • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

  • Alltid aktuell hårdvara
  • Supersnabba NVMe-diskar
  • Automatiska säkerhetskopior

Full åtkomst till data

  • Fullständig databasåtkomst
  • Full FTP-åtkomst
  • Uppgiftsplanerare

Viac ako 125 hier

U nás máte prístup k viac ako 125 hrám a širokému výberu tých najhorúcejších a najlepších hier. Či už ide o Minecraft, ARK alebo Valheim, máme všetko. Zažite epické dobrodružstvá, vyzvite svojich priateľov alebo sa ponorte do sveta hier pre viacerých hráčov - to všetko len jedným kliknutím.

Viac ako 125 hier

Bezplatná zmena hry

Ak by ste niekedy chceli zmeniť hru alebo jednoducho vyskúšať inú hru, máme pre vás ideálne riešenie! Naša flexibilná ponuka herných serverov vám umožňuje kedykoľvek prepínať medzi viac ako 100 hrami a rôznymi módmi, aby ste mali vždy tú správnu hru pre vás a vašich priateľov.

Bezplatná zmena hry

Jednoduché webové rozhranie

Naše webové rozhranie sa považuje za mimoriadne výkonné a intuitívne. Stačí niekoľko kliknutí a môžete vytvárať, spravovať, prispôsobovať alebo spúšťať nové servery. Vďaka nášmu systému spätnej väzby v reálnom čase vždy viete, čo váš server robí.

Jednoduché webové rozhranie

Najlepšie Pingy na svete s 4Netplayers

Spoľahnite sa na rýchle načítanie a plynulé hranie s našimi hernými servermi 4Netplayers. Vďaka minimálnym stratám latencie a našim 12 serverovým lokalitám po celom svete si môžete prenajať herné servery a hrať s priateľmi z celého sveta. Vychutnajte si každý okamih v reálnom čase bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Najlepšie Pingy na svete s 4Netplayers

Gameservery už viac ako 20 rokov

Spoločnosť 4Netplayers, ktorá vznikla medzi priateľmi, za posledných 20 rokov hlboko pochopila potreby našich zákazníkov v oblasti prenájmu herných serverov. So spoločnosťou 4Netplayers si môžete prenajať spoľahlivé a výkonné gameservery za menej ako 3 minúty.

Gameservery už viac ako 20 rokov

Server TeamSpeak

Zažite čistý zvuk a spoľahlivý výkon, dokonale optimalizovaný pre komunikáciu v reálnom čase pri hraní hier. Všetko, čo potrebujete pre svoj ideálny herný zážitok - my vám to poskytneme. Získajte teraz svoj vlastný server TeamSpeak a posuňte svoje online hranie na vyššiu úroveň!

Server TeamSpeak

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser