Språk & Valuta

Rust Packshot
steam Logo

Hyra Rust server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

10 Slots

AUD 8,11
BGN 9,76
BRL 28,67
CAD 7,38
CHF 4,80
CNY 38,84
CZK 123,28
DKK 37,22
EUR 4,99
GBP 4,20
HKD 41,82
HRK 37,61
HUF 1 969,20
IDR 87 267,12
ILS 19,92
INR 447,48
ISK 746,01
JPY 840,62
KRW 7 381,36
MXN 98,31
MYR 25,27
NOK 57,34
NZD 8,74
PHP 314,72
PLN 21,66
RON 24,83
RUB 584,83
SEK 56,12
SGD 7,24
THB 196,77
TRY 173,35
USD 5,35
ZAR 99,59
date 30,55
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Modifikácie sa na server nahrávajú pomocou programu FTP.

Oxide je už predinštalovaný na všetkých našich serveroch Rust a nie je potrebné ho inštalovať ručne.

Kúpa servera Rust je často spojená s veľkými výdavkami. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Rust server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Rust Game Trailer

Rust Screenshots

Objavte drsný svet na svojom hernom serveri Rust

Ponorte sa do neľútostného sveta hry Rust, hry o prežitie pre viacerých hráčov, ktorá preverí vaše schopnosti a odhodlanie. V hre Rust začínate nahí, mrznúci a bez peňazí na brehu tajomného ostrova, kde sa musíte pokúsiť prežiť. Vyzbrojte sa vlastnoručne vyrobenými zbraňami, postavte si prístrešky, lovte divoké zvieratá a spojte sa s ostatnými hráčmi, aby ste čelili mnohým nebezpečenstvám tohto otvoreného sveta. Ale pozor: v hre Rust je dôvera vzácnym tovarom a vašimi najväčšími nepriateľmi môžu byť tí, ktorí bojujú po vašom boku.

Zažite pohlcujúci otvorený herný svet

Rust vám ponúka otvorený, procedurálne generovaný herný svet, ktorý môžete preskúmať a dobyť. Stavajte impozantné stavby, ovládnite najzložitejší systém craftingu a rozvíjajte svoje schopnosti, aby ste mohli postupovať hrou. Dynamické prostredie a realistické cykly počasia a dňa a noci sa postarajú o intenzívny a autentický herný zážitok. Rust má pre vás vždy pripravené nové výzvy

Vzrušujúce interakcie PvP a PvE

V hre Rust môžete čeliť mnohým výzvam, ktoré predstavujú nepriateľskí hráči aj samotné prostredie. Bojujte s agresívnymi zvieratami, stretávajte sa s vedeckými NPC a bráňte svoju základňu pred útokmi ostatných hráčov. V hre Rust máte k dispozícii rôzne zbrane a vybavenie, ktoré vám pomôžu postaviť sa nepriazni sveta. Nastavujte pasce, krotite divoké zvieratá a vytvárajte spojenectvá, aby ste mohli spoločne bojovať v bitkách PvP alebo sa brániť proti hrozivým tvorom na ostrove.

Preskúmajte tajomstvá a príbehy ostrova

Svet Rustu je nielen miestom plným nebezpečenstva, ale aj miestom plným tajomstiev a príbehov, ktoré čakajú na objavenie. Preskúmajte opustené ruiny a chátrajúce stavby a nájdite stopy k minulosti ostrova a jeho obyvateľov. Prehrabávajte sa v sutinách a hľadajte užitočné predmety a budujte si vedomosti o minulosti Rustu. Čím viac toho objavíte, tým lepšie zvládnete výzvy a hádanky, ktoré sa skrývajú v hlbinách tohto fascinujúceho herného sveta.

Rust - Čaká vás napínavý zážitok o prežitie

Hra Rust kombinuje náročné mechanizmy prežitia, intenzívne súboje PvP, pútavú kooperáciu a tajomný herný svet, aby vytvorila pohlcujúci a nezabudnuteľný herný zážitok. Či už hráte sami alebo s priateľmi, Rust bude znova a znova výzvou pre vaše schopnosti a vynaliezavosť. V tomto dynamickom otvorenom svete si môžete vybrať vlastnú cestu, aby ste odhalili tajomstvá ostrova a prežili. Ste pripravení čeliť výzvam hry Rust a prevziať kontrolu nad svojím osudom?

Letzte Artikel

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

30 May 2024
Installera Minecraft Shader: En enkel guide för nybörjare

Installera Minecraft Shader: En enkel guide för nybörjare

26 Apr 2024
Visa koordinater i Minecraft: Vår guide för spelare

Visa koordinater i Minecraft: Vår guide för spelare

20 Apr 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?