Språk & Valuta

Hyra Valheim server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,00
BGN 21,69
BRL 59,39
CAD 16,16
CHF 10,80
CNY 84,02
CZK 263,54
DKK 82,60
EUR 11,09
GBP 9,63
HKD 93,70
HRK 83,58
HUF 4 177,94
IDR 178 871,72
ILS 43,63
INR 991,68
ISK 1 677,92
JPY 1 658,51
KRW 15 889,31
MXN 211,65
MYR 54,40
NOK 129,76
NZD 19,08
PHP 668,28
PLN 50,13
RON 55,21
RUB 1 299,76
SEK 126,09
SGD 16,12
THB 412,20
TRY 237,42
USD 11,99
ZAR 231,61
date 57,91
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Valheim+ je na vašom serveri už predinštalovaný.

Modifikácie sa jednoducho nahrá na server pomocou programu FTP. Aby však mody fungovali, musí byť na vašom serveri aktivovaný program Valheim +.

Kúpa servera Valheim je často spojená s veľkými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Valheim server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, súvisiace módy a podľa toho aj cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Valheim - Objavte svet Vikingov

Vydajte sa na epickú cestu bájnym Valheimom, krajinou stvorenou starovekými severskými bohmi. V tejto návykovej hre o prežitie a prieskum sa ujmete úlohy odvážneho Vikinga, ktorého si vybral Odin, aby preskúmal tajomstvá tejto nebezpečnej ríše a porazil jej mocné bytosti. Spoznajte drsnú krásu škandinávskej krajiny pri putovaní za cennými zdrojmi, vzácnymi artefaktmi a legendárnymi pokladmi.

Budujte, bojujte a prežite na svojom hernom serveri Valheim

Ak chcete prežiť vo Valheime, musíte preukázať nielen odvahu a odhodlanie, ale aj svoje staviteľské, lovecké a bojové schopnosti. Postavte pôsobivé pevnosti, naučte sa rôzne remeslá a zvládnite varenie, aby ste sa vy a vaši spoločníci udržali nažive v tomto drsnom prostredí. Buďte však ostražití: v hlbokých lesoch, na rozľahlých pláňach a v drsných horách číhajú bájne bytosti a nepriateľskí Vikingovia. Postavte sa im v neľútostnom boji a preukážte svoje schopnosti bojovníka, aby ste si získali priazeň bohov a zabezpečili si miesto vo večnej sieni Valhally.

Užívajte si spoločné dobrodružstvá v režime pre viacerých hráčov

V hre Valheim môžete objavovať svet Vikingov sami alebo s priateľmi v kooperatívnom režime pre viacerých hráčov až do 10 hráčov. Spojte sily s ďalšími odvážnymi bojovníkmi a spoločne prekonávajte výzvy a budujte pôsobivé stavby. Zdieľajte zdroje, recepty na výrobu a radosť z víťazstva, keď spoločne bojujete v epických bitkách proti obrovským nepriateľom a mocným bossom protivníkov. V hre Valheim je prežitie a úspech ľahší, keď sa podelíte o bremeno a využijete schopnosti svojich spolubojovníkov, aby ste si získali priazeň severských bohov.

Pútavý herný zážitok

Valheim ponúka úchvatný a pohlcujúci herný zážitok, ktorý vás vtiahne hlboko do sveta Vikingov. Grafika hry je ohromujúca a detailná, s dynamickým soundtrackom, ktorý dokonale vystihuje náladu a atmosféru hry. Na vlastnej koži zažijete prírodné katastrofy a zmeny ročných období a pri potulkách divočinou pocítite vietor a dážď. Valheim je hra, ktorá vás vezme na epickú cestu a vtiahne vás do sveta, na ktorý nikdy nezabudnete.

Valheim - Ponorte sa do epického sveta Vikingov

Valheim je strhujúca hra o prežití a prieskume, ktorá vás vezme na epickú cestu svetom Vikingov. Vďaka procedurálne generovanému otvorenému svetu, úžasnej grafike, dynamickej zvukovej kulise a intenzívnemu hernému zážitku je Valheim hrou, ktorá vás vtiahne hlboko do škandinávskej mytológie. Budujte, bojujte a prežívajte v tomto drsnom a krásnom svete a zdieľajte radosť z dobrodružstva spoločne v režime pre viacerých hráčov. Valheim je hra, ktorú musí hrať každý dobrodruh, prieskumník a fanúšik Vikingov. Ste pripravení prijať výzvu a objaviť tajomstvá Valheimu?