Språk & Valuta

Hyra Minecraft Bedrock server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

4 Slots

AUD 8,31
BGN 9,76
BRL 26,55
CAD 7,27
CHF 4,77
CNY 39,04
CZK 122,29
DKK 37,22
EUR 4,99
GBP 4,27
HKD 41,91
HRK 37,61
HUF 1 916,66
IDR 82 222,23
ILS 20,52
INR 443,98
ISK 717,06
JPY 784,23
KRW 7 115,44
MXN 93,91
MYR 25,01
NOK 57,01
NZD 9,03
PHP 303,58
PLN 23,17
RON 24,77
RUB 584,83
SEK 59,28
SGD 7,28
THB 189,86
TRY 143,81
USD 5,35
ZAR 101,14
date 45,52
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Minecraft Bedrock je často spojená s veľkými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Minecraft Bedrock server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek si upraviť tarifu pre svoj server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Objavte svoju kreativitu vo svete Minecraft Bedrock

Ponorte sa do fascinujúceho sveta Minecraft Bedrock, kde vaša predstavivosť nepozná hraníc. Tvorte, skúmajte a prežívajte v tomto neobmedzenom svete blokov, ktorý naplno využije váš kreatívny potenciál. Vďaka intuitívnemu ovládaniu a neustálym aktualizáciám je hra stále vzrušujúca a rozmanitá.

Spoločný herný zážitok a neobmedzené možnosti

Spojte sa s priateľmi a hráčmi z celého sveta vo vzájomne hrateľnej verzii Minecraftu Bedrock. Vytvárajte spoločne úchvatné stavby, vymieňajte si zdroje a čeľte vzrušujúcim dobrodružstvám v najrôznejších biómoch. Vďaka pravidelným aktualizáciám a nespočetnému komunitnému obsahu môžete svoj herný zážitok vždy rozšíriť a prispôsobiť. Popustite uzdu svojej kreativite a staňte sa súčasťou inšpiratívnej komunity, ktorá spoločne skúma a formuje svet Minecraft Bedrock.

Rozšírte svoj svet Minecraft pomocou doplnkov a obsahu na trhu

Pomocou rôznych doplnkov a úprav si môžete svoj osobný svet Minecraft Bedrock ešte viac prispôsobiť. Zmeňte vzhľad svojej postavy, objavte nové textúry pre svoje budovy a rozšírte svoju hru o vzrušujúce minihry. Na oficiálnom trhovisku Minecraft Marketplace nájdete obrovský výber bezplatného a plateného obsahu, ktorý poskytla komunita a profesionálni vývojári. Takto môžete svoj zážitok z Minecraftu znovu a znovu objavovať a zabezpečiť si neobmedzenú zábavu.

Učte sa a rozvíjajte sa vo svete Redstone Mechanics

Objavte fascinujúci svet mechaniky Redstone v Minecraft Bedrock a rozvíjajte svoje technické zručnosti. Redstone vám umožní vytvárať v hre zložité obvody a automatizované systémy. Vytvorte pôsobivé konštrukcie, ako sú automatické dvere, skryté pasce alebo dokonca funkčné počítače. he Redstone mechanika vám ponúka vynikajúcu príležitosť spojiť logiku, technológiu a kreativitu a vybaviť svoje stavby pôsobivými interaktívnymi prvkami. Vďaka tomu je Minecraft Bedrock obohacujúcim zážitkom, ktorý môže rozšíriť aj vaše reálne technické znalosti.

Nekonečná zábava a neustály vývoj

Minecraft Bedrock je oveľa viac ako len hra - je to platforma, ktorá podporuje a rozširuje vašu kreativitu, technické zručnosti a sociálne interakcie. Neustály vývoj a nekonečné možnosti sveta Minecraftu udržiavajú zážitok vzrušujúci a inšpirujúci. Či už hráte sami alebo s priateľmi, s Minecraft Bedrock zažijete nezabudnuteľné dobrodružstvá, zvládnete tvorivé výzvy a vždy objavíte niečo nové v tomto fascinujúcom svete blokov.