Språk & Valuta

Hyra Killing Floor 2 server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 223 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,39
BGN 21,69
BRL 61,21
CAD 16,71
CHF 10,87
CNY 84,88
CZK 260,17
DKK 82,62
EUR 11,09
GBP 9,76
HKD 96,38
HRK 83,58
HUF 4 146,99
IDR 180 363,32
ILS 44,66
INR 1 004,19
ISK 1 664,61
JPY 1 651,52
KRW 16 254,50
MXN 219,81
MYR 54,69
NOK 131,17
NZD 19,59
PHP 679,66
PLN 50,91
RON 54,67
RUB 1 299,76
SEK 125,77
SGD 16,30
THB 415,10
TRY 239,35
USD 12,28
ZAR 223,30
date 56,03
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Áno, stačí upraviť konfiguračné súbory servera a zadať WorkshopID máp a upraviť mapový cyklus.

Nákup servera Killing Floor 2 je často spojený s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Killing Floor 2 server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre svoj server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Killing Floor 2 - Intenzívna kooperatívna akcia vo svete hrôzy

V kooperatívnej strieľačke z pohľadu prvej osoby Killing Floor 2 zažiješ dokonalý hororový zážitok a spolu s priateľmi sa ocitneš uprostred nemilosrdného boja proti hordám krvilačných zedov. Pripojíte sa k skupine šiestich preživších a prebojujete sa cez rôzne úrovne odohrávajúce sa v Európe. Tam je za to, že kontinent ovládli monštruózne stvorenia, zodpovedná spoločnosť Horzine Biotech Corporation. Vylepšujte svoje schopnosti a vybavte sa rôznymi zbraňami, aby ste sa mohli postaviť týmto desivým nepriateľom a zvrátiť priebeh udalostí.

Individualizujte svoju postavu a uvoľnite deštruktívne schopnosti

V hre Killing Floor 2 si môžete svoju postavu prispôsobiť podľa svojich preferencií a vybrať si z rôznych výhod, z ktorých každá má svoje vlastné schopnosti a herné štýly. Od bleskurýchleho bojovníka zblízka až po presného ostreľovača, nájdite si ideálnu rolu pre vás a pracujte ako tím, aby ste Zedov dostali na ich miesto. Experimentujte s rozsiahlym arzenálom strelných zbraní, zbraní na boj zblízka a výbušných zariadení, aby ste ochránili seba aj svojich spojencov. Čeľte náročným súbojom s bossmi a dokážte, že máte na to, aby ste zastavili krvavú inváziu.

Vzrušujúce herné režimy a atmosférické prostredia v hre KF2

Zažite akčné herné režimy v hre Killing Floor 2, ktoré ponúkajú kooperatívne aj súťažné hranie. V klasickom režime prežitia sa spojíte s ostatnými hráčmi, aby ste prežili niekoľko vĺn Zedov a na konci čelili silnému bossovi. V režime prežitia Versus môžete dokonca sami prevziať úlohu Zeda a súťažiť proti ľudským hráčom. Ponorte sa do temnej a hrozivej atmosféry, ktorú vytvára detailné prostredie, realistické osvetlenie a pôsobivá grafika. Preskúmajte rôzne lokality, od postapokalyptických miest až po opustené vojenské základne.

Systém pokroku a podpora komunity na vašom hernom serveri Killing Floor 2

V hre Killing Floor 2 môžete za každú prejdenú úroveň a každú porazenú vlnu Zedov získať skúsenostné body, ktoré vám pomôžu vylepšiť postavu a odomknúť silnejšie schopnosti. Objavte viacnásobnú synergiu medzi rôznymi perkami a rozvíjajte jedinečné stratégie na porazenie premnožených nepriateľov. Priebežná podpora vývojárov poskytuje pravidelné aktualizácie, nový obsah a sezónne udalosti, ktoré zaručujú dlhotrvajúcu zábavu a angažovanú komunitu. Pridajte sa k celosvetovej komunite hráčov a prijmite výzvu zachrániť svet Killing Floor 2.

Náročný a napínavý herný zážitok pre fanúšikov hororov

Hra Killing Floor 2 ponúka návykovú a intenzívnu hrateľnosť, ktorá je povinnosťou pre fanúšikov kooperatívnych strieľačiek aj milovníkov hororového žánru. Kombinácia náročných súbojov, atmosférického prostredia a širokej škály prispôsobenia postavy zaručuje hodiny zábavy a hodnoty pre opätovné hranie. Vďaka pravidelným aktualizáciám a oddanej komunite sa herný zážitok neustále rozširuje a vylepšuje. Ak to zhrnieme, Killing Floor 2 je strhujúca hra, ktorá vás a vašich priateľov zavedie do sveta hrôzy a adrenalínu, kde si môžete vyskúšať svoje schopnosti a tímovú spoluprácu.