Språk & Valuta

Factorio Packshot

Hyra Factorio server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

4 Slots

AUD 4,32
BGN 5,26
BRL 15,90
CAD 3,99
CHF 2,62
CNY 21,25
CZK 68,17
DKK 20,07
EUR 2,69
GBP 2,26
HKD 22,87
HRK 20,27
HUF 1 054,21
IDR 47 212,46
ILS 10,63
INR 244,68
ISK 401,62
JPY 465,02
KRW 4 029,32
MXN 51,95
MYR 13,68
NOK 31,48
NZD 4,79
PHP 171,01
PLN 11,45
RON 13,38
RUB 315,27
SEK 30,93
SGD 3,93
THB 105,90
TRY 96,75
USD 2,93
ZAR 52,71
date 19,24
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Áno, módy môžete na server jednoducho nahrať pomocou programu FTP.

Kúpa servera Factorio je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Factorio server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Factorio Game Trailer

Factorio Screenshots

Objavte fascinujúci svet automatizácie v hre Factorio

Ponorte sa do sveta Factorio, náročnej a návykovej stratégie v reálnom čase, ktorá preverí vaše staviteľské a plánovacie schopnosti. V tejto hre začínate s najjednoduchšími nástrojmi a materiálmi a budujete továreň, ktorá je čoraz zložitejšia a sofistikovanejšia. Postupne vybudujete rozsiahlu sieť dopravníkov, strojov a robotov na ťažbu, spracovanie a premenu zdrojov na hodnotné výrobky. Možnosti sú takmer neobmedzené, takže vždy môžete prísť s kreatívnymi riešeniami a šikovnými nápadmi na automatizáciu, aby bola vaša továreň efektívnejšia a produktívnejšia.

Zvládnite výzvy a chráňte svoju továreň na serveri Factorio

Ale pozor: prostredie v hre Factorio je živé a nebezpečné. Stretnete sa s mimozemskými bytosťami, ktoré nie sú nadšené z vášho vniknutia do ich domova. Postavte obranné zariadenia, aby ste ochránili svoju továreň pred útokmi nepriateľov, a získajte kontrolu nad zdrojmi prostredia. Môžete sa tiež spojiť s priateľmi a spoločne vybudovať väčšie a pôsobivejšie továrne v kooperatívnom režime pre viacerých hráčov. Vďaka nespočetným úpravám a doplnkom vytvoreným špecializovanou komunitou si môžete herný zážitok z Factorio vždy prispôsobiť a rozšíriť tak, aby ste zrealizovali svoju dokonalú víziu továrne.

Preskúmajte inovatívne technológie a optimalizujte svoju výrobu

V hre Factorio budete mať možnosť skúmať rôzne technológie a neustále optimalizovať svoje výrobné linky. Pomocou výskumného stromu odomknete nové stroje, dopravné systémy a možnosti obrany, ktoré poskytnú vašej továrenskej ríši čoraz viac možností. S každým krokom budete vyvíjať lepšie a efektívnejšie riešenia stále rastúcich výziev. Prepadnite fascinácii optimalizácie a užite si hodiny zábavy, keď budete svoju továreň orezávať na najvyššiu úroveň efektivity.

Navrhnite si vlastnú priemyselnú krajinu a zdieľajte svoje výtvory

Factorio vám ponúka nielen nespočetné hodiny skúmania a experimentovania, ale aj možnosť vytvoriť si vlastnú jedinečnú priemyselnú krajinu. Pomocou ľahko použiteľnej funkcie editora máp si môžete navrhnúť a prispôsobiť vlastný svet, v ktorom postavíte svoju továreň. Podeľte sa o svoje výtvory s celosvetovou komunitou Factorio a vyzvite ostatných hráčov, alebo si stiahnite najlepšie mapy a úpravy komunity a objavujte stále nové scenáre. Popustite uzdu svojej fantázii a staňte sa súčasťou neustále rastúcej komunity oddaných hráčov.

Factorio - dokonalá strategická hra pre kreatívne mysle a majstrov

Factorio kombinuje vzrušujúcu hrateľnosť, inovatívne technológie a neobmedzené možnosti v podmanivej stratégii v reálnom čase, ktorá zaručuje hodiny zábavy a hlboký herný zážitok. Vďaka kombinácii strategického myslenia, kreatívnych riešení a možnosti vytvárať a zdieľať vlastné svety je Factorio povinnou výbavou pre každého, kto chce dokázať svoje staviteľské a plánovacie schopnosti. Ponorte sa do sveta automatizácie a optimalizácie a zažite jedinečnú, náročnú hru, ktorá vás udrží v napätí.

Letzte Artikel

Minecraft Förbannelser – Din ultimata guide

Minecraft Förbannelser – Din ultimata guide

25 Jun 2024
Herobrine: Sanningen bakom Minecraft-myten

Herobrine: Sanningen bakom Minecraft-myten

19 Jun 2024
Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

13 Jun 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?