Språk & Valuta

Terraria Packshot
steam Logo

Hyra Terraria server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

10 Slots

AUD 8,11
BGN 9,76
BRL 28,67
CAD 7,38
CHF 4,80
CNY 38,84
CZK 123,28
DKK 37,22
EUR 4,99
GBP 4,20
HKD 41,82
HRK 37,61
HUF 1 969,20
IDR 87 267,12
ILS 19,92
INR 447,48
ISK 746,01
JPY 840,62
KRW 7 381,36
MXN 98,31
MYR 25,27
NOK 57,34
NZD 8,74
PHP 314,72
PLN 21,66
RON 24,83
RUB 584,83
SEK 56,12
SGD 7,24
THB 196,77
TRY 173,35
USD 5,35
ZAR 99,59
date 30,55
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Terraria je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Server Terraria, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Terraria Screenshots

Objav bezhraničný svet dobrodružstva v hre Terraria

Ponorte sa do Terrarie, pohlcujúcej sandboxovej hry, v ktorej preskúmate pestrý svet plný možností a dobrodružstva. Vytvorte si vlastnú realitu zbieraním materiálov, výrobou nástrojov a budovaním fantastických štruktúr. Bojujte s desivými príšerami, objavujte tajomné jaskyne a stratené poklady, pričom si rozšírite svoje zručnosti a arzenál, aby ste splnili výzvy tejto mnohostrannej hry.

Vytvárajte, prežite a zvíťazte v epických bitkách

Terraria ti ponúka otvorený herný svet, v ktorom si píšeš vlastné príbehy a zažívaš epické dobrodružstvá. Čelte náročným súbojom s bossmi, riešte náročné hádanky a využite všetky svoje schopnosti a kreativitu, aby ste prežili. Komunikujte s rôznymi NPC, ktoré vás na vašej ceste podporia a poskytnú vám cenné zdroje. Pozvite priateľov, aby ste spoločne zažili vzrušujúce dobrodružstvá a dobyli svet Terraria. Staňte sa majstrom živlov

Preskúmajte biómy a rozšírte svoje vedomosti na hernom serveri Terraria

V hre Terraria sa stretnete s mnohými rôznymi biómami, od hustých lesov a nebezpečných púští až po mrazivé tundry a hlboké oceány. Každý bióm má svoje vlastné jedinečné tvory, zdroje a tajomstvá. Využite svoje znalosti rôznych biómov na výrobu špeciálneho vybavenia a zbraní, ktoré vám pomôžu v dobrodružstvách a bojoch proti desivým tvorom v Terrarii. Preskúmaním týchto rozmanitých krajiniek si môžete utvárať svoj svet podľa vlastných predstáv a zvládnuť stále nové výzvy.

Uvoľnite svoju kreativitu a postavte pôsobivé stavby

Terraria vám dáva voľnosť, aby ste popustili uzdu svojej fantázii a vytvorili pôsobivé budovy a stavby. Tvojej kreativite sa medze nekladú - od jednoduchých chatrčí a veľkolepých hradov až po zložité stroje a pasce. Vytvárajte jedinečné a užitočné stavby, ktoré vám poskytnú nielen ochranu, ale poslúžia aj ako základňa pre vaše dobrodružstvá. Podeľte sa o svoje výtvory s komunitou a inšpirujte sa stavbami ostatných hráčov, aby ste objavili nové nápady a stavebné techniky.

Terraria - nezabudnuteľný herný zážitok v bezhraničnom svete

Terraria je návyková sandboxová hra, ktorá spája dobrodružstvo, kreativitu a prežitie. Vďaka otvorenému svetu, nespočetným biómom, možnostiam vytvárania a možnosti hrať spoločne s priateľmi ponúka Terraria hodiny zábavy a stále nové výzvy. Nechajte sa očariť rozmanitosťou a hĺbkou tejto hry a staňte sa pánom svojho vlastného sveta Terraria.

Letzte Artikel

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

30 May 2024
Installera Minecraft Shader: En enkel guide för nybörjare

Installera Minecraft Shader: En enkel guide för nybörjare

26 Apr 2024
Visa koordinater i Minecraft: Vår guide för spelare

Visa koordinater i Minecraft: Vår guide för spelare

20 Apr 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?