Språk & Valuta

Stationeers Packshot

Hyra Stationeers server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

10 Slots

AUD 8,11
BGN 9,76
BRL 28,67
CAD 7,38
CHF 4,80
CNY 38,84
CZK 123,28
DKK 37,22
EUR 4,99
GBP 4,20
HKD 41,82
HRK 37,61
HUF 1 969,20
IDR 87 267,12
ILS 19,92
INR 447,48
ISK 746,01
JPY 840,62
KRW 7 381,36
MXN 98,31
MYR 25,27
NOK 57,34
NZD 8,74
PHP 314,72
PLN 21,66
RON 24,83
RUB 584,83
SEK 56,12
SGD 7,24
THB 196,77
TRY 173,35
USD 5,35
ZAR 99,59
date 30,55
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Stationeers je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Stationeers server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz mesačne.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Stationeers Game Trailer

Stationeers Screenshots

Postavte si vlastnú vesmírnu stanicu v hre Stationeers

Ponorte sa do fascinujúceho sveta Stationeers, náročnej a detailnej simulačnej hry typu sandbox, v ktorej preberáte zodpovednosť za budovanie, rozširovanie a prevádzku vlastnej vesmírnej stanice. Začínate so skromnou vesmírnou stanicou a postupne sa prepracovávate cez komplexné systémy, ako je zásobovanie energiou, podpora života, poľnohospodárstvo a robotika. Postavte sa výzvam vesmíru a zvládnite umenie vesmírneho inžinierstva, aby ste si vytvorili dokonalý vesmírny zážitok. V hre Stationeers sa vašej kreativite medze nekladú - vytvorte si vesmírnu stanicu svojich snov a podeľte sa o ňu so svojimi priateľmi alebo celým svetom!

Preskúmajte, preskúmajte a prežite v nekonečnom vesmíre

V hre Stationeers sa stanete nielen majstrom staviteľom, ale aj prieskumníkom a objaviteľom. Preskúmajte nové planéty, zbierajte cenné suroviny a skúmajte neznáme technológie, aby ste neustále zlepšovali a rozširovali svoju vesmírnu stanicu. Buď však na pozore, pretože v drsnom prostredí vesmíru na teba číha množstvo nebezpečenstiev, ako sú napríklad spŕšky meteoritov, slnečné búrky alebo nepriateľské tvory. Vybavte seba a svoju vesmírnu stanicu zodpovedajúcim spôsobom, aby ste sa týmto hrozbám ubránili a prežili v nekonečnom vesmíre. Vďaka tímovej práci, strategickému mysleniu a premyslenému plánovaniu vám v hre Stationeers nestojí nič v ceste k úspechu!

Spolupracujte s priateľmi a vybudujte intergalaktické impérium

Stationeers vám dáva možnosť pracovať na svojom projekte s priateľmi alebo inými hráčmi z celého sveta. Spojte sily s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi a podeľte sa o svoje zručnosti a zdroje pri budovaní pôsobivých vesmírnych staníc a intergalaktických impérií. Pomocou integrovaného hlasového chatu môžete efektívne komunikovať a spoločne riešiť problémy. Či už budete spoločne bojovať s vesmírnymi výzvami, alebo si vyskúšate svoje schopnosti vesmírneho inžiniera v priateľskej súťaži, kooperatívna hra Stationeers vám prinesie jedinečné a vzrušujúce herné zážitky, ktoré si nebudete chcieť nechať ujsť!

Podpora úprav a nepretržitý vývoj: Vaša hra, vaše pravidlá

Stationeers ponúka rozsiahlu podporu úprav, vďaka ktorej si môžete hru navrhnúť a prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Vytvorte si vlastné módy alebo vyskúšajte kreatívne doplnky komunity a pridajte nové funkcie, objekty alebo prostredia. Vylepšite si zážitok z hrania a podeľte sa o svoje výtvory s ostatnými hráčmi na celom svete. Hra Stationeers sa navyše neustále vyvíja a zlepšuje, takže sa môžete tešiť na pravidelné aktualizácie, nový obsah a zaujímavé funkcie. Nechajte sa prekvapiť, čo vám budúcnosť vo svete Stationeers prinesie!

V hre Stationeers na vás čaká vesmírne dobrodružstvo

Stationeers je dokonalá hra pre všetkých fanúšikov vesmírnych simulácií, budovateľských hier a strategických výziev. Vďaka detailnej hrateľnosti, možnosti spolupráce s priateľmi, rozsiahlym možnostiam úprav a neustálemu vývoju ponúka Stationeers pohlcujúci a dlhotrvajúci herný zážitok. Čeľte nebezpečenstvám vesmíru, objavujte nové technológie a vytvorte si vlastnú vesmírnu stanicu, aby ste si splnili svoje medzigalaktické sny. Začnite svoje dobrodružstvo v nekonečnom vesmíre teraz a staňte sa majstrom Stationeerom!

Letzte Artikel

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

13 Jun 2024
Minecraft Villager: Din ultimata guide till byborna

Minecraft Villager: Din ultimata guide till byborna

10 Jun 2024
Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

30 May 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?