Språk & Valuta

Hyra Night of the Dead server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 223 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,47
BGN 21,69
BRL 59,00
CAD 16,15
CHF 10,60
CNY 86,76
CZK 271,79
DKK 82,71
EUR 11,09
GBP 9,50
HKD 93,15
HRK 83,58
HUF 4 259,67
IDR 182 734,37
ILS 45,60
INR 986,72
ISK 1 593,63
JPY 1 742,90
KRW 15 813,67
MXN 208,71
MYR 55,59
NOK 126,69
NZD 20,07
PHP 674,68
PLN 51,50
RON 55,05
RUB 1 299,76
SEK 131,74
SGD 16,18
THB 421,96
TRY 319,61
USD 11,89
ZAR 224,77
date 101,16
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Night of the Dead je často spojená s veľkými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Night of the Dead server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Tu zvyčajne platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre svoj server, pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac, ušetríte 10 % z ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Objavte temný svet Noci mŕtvych

Ponorte sa do desivého a návykového sveta Night of the Dead, náročného hororu o prežití, ktorý preverí vaše nervy. Ocitnite sa v postapokalyptickom svete, kde musíte bojovať s hordami nemŕtvych tvorov, aby ste zostali nažive. Preskúmajte rozsiahly herný svet, zbierajte zdroje a dômyselne budujte obranné zariadenia, aby ste ochránili svoj úkryt pred nočnými útokmi nemŕtvych. Uzatvárajte spojenectvá s ostatnými preživšími, riešte hádanky a odhaľujte záhady, ktoré stoja za ničivou katastrofou. Prežijete Noc mŕtvych?

Prijmite výzvu a rozvíjajte strategické zručnosti

Pripravte sa na intenzívne bitky a strategické rozhodnutia, ktoré vám zabezpečia prežitie v hre Night of the Dead. Vytvorte si mocné zbrane a rozvíjajte svoje schopnosti, aby ste boli o krok vpred pred krvilačnými príšerami. Preskúmajte rozmanité biómy, nájdite skryté poklady a objavte nové technológie, ktoré ešte viac rozšíria vašu obranu. Koordinujte svoje akcie so spojencami a múdro si vyberajte bitky, pretože každú noc je nepriateľ silnejší a nemilosrdnejší. Ukážte svoju odvahu a odhodlanie tým, že zvládnete výzvy hry Night of the Dead a vytvoríte novú nádej pre tých, ktorí prežili.

Zažite napínavé príbehové prvky a podmanivú atmosféru

Nechajte sa uniesť napínavým dejom a hlbokými charaktermi v knihe Noc mŕtvych. Sledujte vzrušujúci príbeh, ktorý vás zavedie hlbšie a hlbšie do tajomstva nemŕtvych a pôvodu katastrofy. Na svojej ceste stretnite zaujímavé postavy a urobte rozhodnutia, ktoré môžu ovplyvniť osud sveta. Hutná atmosféra umocnená úžasnou grafikou a podmanivým soundtrackom vás bude držať neustále v strehu a zabezpečí vám nezabudnuteľný herný zážitok. Vyzbrojte sa na výzvy hry Night of the Dead a staňte sa záchrancom ľudstva v tomto temnom postapokalyptickom svete.

Preskúmajte fascinujúci online svet pre viacerých hráčov na svojom hernom serveri Night of the Dead.

Vrhni sa do akčného online multiplayeru v hre Night of the Dead a spoj sa s priateľmi alebo neznámymi ľuďmi, aby ste spoločne bojovali proti nemŕtvym. Pracujte ako tím, budujte obranu, zdieľajte zdroje a plňte nebezpečné misie. Pridajte sa k existujúcej komunite alebo si vytvorte vlastnú a preskúmajte postapokalyptický svet s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Režim online multiplayeru ponúka množstvo možností na vzrušujúce kooperatívne dobrodružstvá a dodáva zážitku pre jedného hráča ďalší rozmer. Súdržnosť a stratégia sú v hre Night of the Dead kľúčom k prežitiu - len spoločne môžete vzdorovať nemŕtvym a zachrániť ľudstvo.

Night of the Dead - Nezabudnuteľný hororový zážitok

Hra Night of the Dead ponúka intenzívny a strhujúci zážitok zo survival hororu, ktorý poteší fanúšikov hry pre jedného aj viacerých hráčov. Vďaka pútavému príbehu, hlbokým charakterom, náročným súbojom a atmosférickému hernému svetu vás táto hra zaujme a udrží vás v napätí dlhé hodiny. V postapokalyptickom svete je potrebné strategické myslenie, rýchla akcia a schopnosť robiť rozhodnutia s ďalekosiahlymi následkami. Či už sami alebo s priateľmi - Night of the Dead je povinnosťou pre všetkých fanúšikov žánru survival hororu a tých, ktorí sa ním chcú stať. Postavte sa tvárou v tvár Noci mŕtvych a zistite, či máte na to, aby ste sa stali záchrancom ľudstva.