Språk & Valuta

Medal of Honor: Allied Assault Packshot

Hyra Medal of Honor: Allied Assault server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

4 Slots

AUD 3,64
BGN 4,38
BRL 12,87
CAD 3,31
CHF 2,16
CNY 17,44
CZK 55,34
DKK 16,71
EUR 2,24
GBP 1,89
HKD 18,77
HRK 16,88
HUF 883,97
IDR 39 174,02
ILS 8,94
INR 200,87
ISK 334,88
JPY 377,35
KRW 3 313,48
MXN 44,13
MYR 11,34
NOK 25,74
NZD 3,92
PHP 141,28
PLN 9,72
RON 11,15
RUB 262,53
SEK 25,19
SGD 3,25
THB 88,33
TRY 77,82
USD 2,40
ZAR 44,70
date 13,71
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa medaily cti: Allied Assault často vyjde draho. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Medal of Honor: Allied Assault, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Tu zvyčajne platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre svoj server, s ním spojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Medal of Honor: Allied Assault Screenshots

Ponorte sa do sveta Medal of Honor: Allied Assault

Zažite intenzívne a dramatické boje druhej svetovej vojny v hre Medal of Honor: Allied Assault. Prevezmite úlohu poručíka Mikea Powella, odvážneho vojaka americkej armády Rangers, a prebojujte sa jedenástimi vzrušujúcimi misiami, ktoré vás zavedú do celej Európy. Každá misia vás postaví priamo do centra diania a bude výzvou pre vaše taktické zručnosti a strelecké schopnosti, či už pôjdete na pláže Normandie alebo oslobodíte francúzske mesto. Medal of Honor ponúka pôsobivý výber historických zbraní, vozidiel a lokalít: Allied Assault ponúka nezabudnuteľný herný zážitok, ktorý vás vtiahne do nebezpečných čias druhej svetovej vojny.

Vzrušujúci režim pre viacerých hráčov a realistická grafika

Okrem vzrušujúceho režimu pre jedného hráča objavte aj napínavý multiplayer, ktorý vám ponúka akčné bitky proti hráčom z celého sveta. Vyberte si svoju stranu a bojujte o víťazstvo v rôznych herných režimoch, ako napríklad Team Deathmatch alebo Capture the Flag. Realistická grafika a skvele navrhnuté prostredie v Medal of Honor: Allied Assault vás vtiahne hlboko do deja a umožní vám na vlastnej koži pocítiť atmosféru druhej svetovej vojny. Autentický soundtrack a pôsobivé zvukové efekty dotvárajú herný zážitok a zaručujú nezabudnuteľné chvíle uprostred bojov. Stúpajte v hodnostiach a preukážte svoje schopnosti v boji za oslobodenie Európy.

Preskúmajte historické miesta a zvládnite náročné misie

V hre Medal of Honor cestujte na autentické miesta druhej svetovej vojny a ponorte sa do histórie: Allied Assault. Detailné úrovne vám umožnia precítiť napätie a drámu historických udalostí - od drsných brehov Normandie až po kľukaté ulice okupovaného Francúzska. V každej misii na vás čakajú rôzne výzvy: Infiltrujte nepriateľské pozície, zneškodnite nástražné výbušné systémy alebo zachráňte kamarátov pri veľkolepých záchranných operáciách. Vaše taktické schopnosti a rozhodnutia môžu rozhodujúcim spôsobom ovplyvniť priebeh misií. Postavte sa výzvam a dokážte, že ste skutočným hrdinom druhej svetovej vojny.

Neustály vývoj: dynamické aktualizácie a rastúca komunita

Nechajte sa inšpirovať strhujúcim príbehom a mnohovrstevnatými postavami v Medal of Honor: Allied Assault. Počas misií sa stretnete s rôznymi spojencami a nepriateľmi, z ktorých každý má svoj vlastný príbeh a osobnosť. Vytvárajte spojenectvá, aby ste dosiahli svoje ciele, a robte rozhodnutia, ktoré môžu ovplyvniť osud vašich spolubojovníkov. Pútavý príbeh a realistické dialógy vás vtiahnu hlboko do sveta hry a umožnia vám zažiť emócie doby na vlastnej koži. Preskúmajte osudy ľudí, ktorí formovali druhú svetovú vojnu, a zažite emocionálnu cestu vojnovou vravou.

Nezabudnuteľný zážitok pre fanúšikov vojnových hier

Medal of Honor: Allied Assault ponúka pôsobivý celkový balík pre fanúšikov vojnových hier a milovníkov histórie. Kombinácia pútavého príbehu, náročných misií, realistickej grafiky a autentického soundtracku vytvára intenzívny herný zážitok, ktorý vás hlboko vtiahne do sveta druhej svetovej vojny. O dlhotrvajúcu zábavu a hodnotu opakovaného hrania sa postará aj vzrušujúci režim pre viacerých hráčov. Celkovo možno povedať, že Medal of Honor: Allied Assault je povinnou výbavou pre každého, kto chce zažiť vzrušenie a drámu historických udalostí na vlastnej koži a otestovať svoje taktické schopnosti.

Letzte Artikel

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

13 Jun 2024
Minecraft Villager: Din ultimata guide till byborna

Minecraft Villager: Din ultimata guide till byborna

10 Jun 2024
Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

30 May 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?