Språk & Valuta

Hyra Master Arena server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,47
BGN 21,69
BRL 59,00
CAD 16,15
CHF 10,60
CNY 86,76
CZK 271,79
DKK 82,71
EUR 11,09
GBP 9,50
HKD 93,15
HRK 83,58
HUF 4 259,67
IDR 182 734,37
ILS 45,60
INR 986,72
ISK 1 593,63
JPY 1 742,90
KRW 15 813,67
MXN 208,71
MYR 55,59
NOK 126,69
NZD 20,07
PHP 674,68
PLN 51,50
RON 55,05
RUB 1 299,76
SEK 131,74
SGD 16,18
THB 421,96
TRY 319,61
USD 11,89
ZAR 224,77
date 101,16
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Master Arena je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Master Arena server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, súvisiace módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Ovládnite arénu a staňte sa absolútnym šampiónom!

Master Arena vás vtiahne do sveta strategických bitiek a rýchlej akcie! Vyberte si svojho bojovníka z rozmanitej ponuky postáv, z ktorých každá má jedinečné schopnosti a herné štýly. Trénujte a optimalizujte svoje schopnosti, aby ste zvíťazili proti širokej škále protivníkov. Preskúmajte rozľahlé krajiny, objavte skryté poklady a postavte sa nebezpečným súperom - bossom. Len tí, ktorí múdro plánujú a konajú odvážne, môžu prežiť v majstrovskej aréne a stať sa absolútnym šampiónom!

Individualizujte si svoj osobný štýl a podmaňte si ho

V Master Arene máte možnosť prispôsobiť a vylepšiť svoju postavu podľa svojich predstáv. Vďaka rôznym zbraniam, brneniam a zručnostiam, ktoré si odomykáte v priebehu hry, môžete svojmu bojovníkovi dodať vlastný štýl. Kombinovaním vybavenia a zručností si vytvoríte jedinečný štýl hry, ktorým prekonáte a porazíte svojich súperov. Dobývajte arénu svojím individuálnym štýlom a čeľte vždy novým výzvam, aby ste dokázali svoje schopnosti!

Spoločne silnejší: zaži napínavú akciu pre viacerých hráčov

V Master Arene nemusíte čeliť len sami, ale spojte sily s priateľmi alebo hráčmi z celého sveta a súperte s mocnými protivníkmi. V napínavých kooperatívnych misiách a vzrušujúcich zápasoch PvP môžete zdokonaliť svoje schopnosti a stratégie v tímovej spolupráci. Pravidelné online udalosti a turnaje vám ponúkajú možnosť súperiť s najlepšími hráčmi a uchmatnúť si cenné odmeny. Vďaka dynamickej komunite a neustálej výmene tipov a trikov je herný zážitok v Master Arene ešte intenzívnejší a vzrušujúcejší!

Pútavý príbeh a epické úlohy

Nechajte sa uniesť napínavým príbehom a epickými úlohami v hre Master Arena. Hlboký príbeh a mnohotvárne postavy sa postarajú o vzrušujúci a emotívny herný zážitok. Preskúmajte viacvrstvový svet, riešte zložité hádanky a robte rozhodnutia, ktoré ovplyvnia priebeh príbehu. Vaše činy majú následky a je na vás, aby ste rozhodli o osude svojej postavy a jej spojencov. Ponorte sa do strhujúceho príbehu hry Master Arena a objavte tajomstvá, ktoré sa skrývajú v tieňoch!

Čaká na vás dokonalý zážitok z arény!

Master Arena ti ponúka dokonalý zážitok z arény, ktorý kombinuje strategické boje, prispôsobenie, napínavú akciu pre viacerých hráčov a pútavý príbeh v jednej skvelej hre. Vďaka rôznym postavám, schopnostiam a vybaveniu máte nespočetné možnosti, ako si vytvoriť svoj vlastný štýl a súťažiť v aréne. Či už sám alebo s priateľmi, v hre Master Arena si každý nájde niečo pre seba. Pripravte sa na napínavé dobrodružstvá, epické bitky a nezabudnuteľné momenty, ktoré vás uchvátia znova a znova!