Språk & Valuta

Hyra Longvinter server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

4 Slots

AUD 8,31
BGN 9,76
BRL 26,55
CAD 7,27
CHF 4,77
CNY 39,04
CZK 122,29
DKK 37,22
EUR 4,99
GBP 4,27
HKD 41,91
HRK 37,61
HUF 1 916,66
IDR 82 222,23
ILS 20,52
INR 443,98
ISK 717,06
JPY 784,23
KRW 7 115,44
MXN 93,91
MYR 25,01
NOK 57,01
NZD 9,03
PHP 303,58
PLN 23,17
RON 24,77
RUB 584,83
SEK 59,28
SGD 7,28
THB 189,86
TRY 143,81
USD 5,35
ZAR 101,14
date 45,52
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Longvinter je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete longvinter server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz mesačne.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, súvisiace úpravy a podľa toho aj cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Ponorte sa do ľadového sveta Longvinteru

Spoznajte úchvatný svet Longvintera, návykovej strategickej hry, ktorá vás zavedie do ľadových plôch nemilosrdnej zimy. Prevezmete úlohu vodcu, ktorý je zodpovedný za prežitie svojich osadníkov v nehostinnej zamrznutej krajine. Uprostred neúprosných snehových búrok a mrazu čelíte mnohým výzvam, aby ste ochránili svoju komunitu a zabezpečili jej rast. Zhromažďujte zdroje, budujte ochranné štruktúry a uzatvárajte spojenectvá s ostatnými osadami, aby ste spoločne odolali chladu a prežili Longvinter.

Stratégia a rozhodnutia - kľúč k prežitiu

Longvinter otestuje vaše strategické schopnosti a rozhodovacie schopnosti. Na každom kroku budete musieť robiť ťažké rozhodnutia, ktoré ovplyvnia osud vašich osadníkov a budúcnosť vášho ľudu. Múdro si vyberajte medzi rôznymi technológiami na rozvoj svojej osady a nájdite správnu rovnováhu medzi obranou, správou zdrojov a expanziou.

Ovládnite živly a uvoľnite silu prírody

V hre Longvinter sú prírodné sily nielen vašimi nepriateľmi, ale môžu sa stať aj vašimi spojencami. Naučte sa využívať ľadové prostredie vo svoj prospech rozvíjaním jedinečných technológií a zručností. Využite chlad na odohnanie nepriateľov alebo vytvorte oázu tepla a života uprostred zasneženej pustatiny. Objavte skryté tajomstvá a mystické sily, ktoré sa skrývajú v mrazivom svete, a šikovne ich využite, aby ste porazili nepriateľov a doviedli svoj ľud k víťazstvu.

Zažite epické príbehy na svojom hernom serveri Longvinter

Longvinter nie je len strategická hra - je to aj svet plný mýtov, legiend a vzrušujúcich príbehov. Ponorte sa do pútavého príbehu, ktorý sa odohráva okolo vašich osadníkov a ich bojov, a staňte sa súčasťou ich príbehu. Robte rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú osudy postáv, a vytvorte si vlastnú legendu v tomto zamrznutom svete. S každým ťahom sa vytvára jedinečný príbeh, ktorý závisí od vašich činov, rozhodnutí a

Longvinter - Nezabudnuteľné dobrodružstvo v ľadovej divočine

Longvinter vám ponúka presvedčivú kombináciu strategickej hĺbky, pútavého príbehu a atmosférického herného sveta. Zvládnite výzvy ľadovej divočiny, robte ťažké rozhodnutia a vytvorte si vlastnú legendu v ohromujúcom svete Longvinter. V tejto strategickej hre sa vašej predstavivosti a vynaliezavosti medze nekladú - postavte sa ľadovému boju o prežitie a dokážte, že máte na to, aby ste statočne čelili nemilosrdnému chladu a viedli svojich osadníkov do prosperujúcej budúcnosti.