Språk & Valuta

Hyra Interstellar Rift server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,47
BGN 21,69
BRL 59,00
CAD 16,15
CHF 10,60
CNY 86,76
CZK 271,79
DKK 82,71
EUR 11,09
GBP 9,50
HKD 93,15
HRK 83,58
HUF 4 259,67
IDR 182 734,37
ILS 45,60
INR 986,72
ISK 1 593,63
JPY 1 742,90
KRW 15 813,67
MXN 208,71
MYR 55,59
NOK 126,69
NZD 20,07
PHP 674,68
PLN 51,50
RON 55,05
RUB 1 299,76
SEK 131,74
SGD 16,18
THB 421,96
TRY 319,61
USD 11,89
ZAR 224,77
date 101,16
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Interstellar Rift je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Interstellar Rift server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Medzihviezdna trhlina: Ovládni hlbiny vesmíru

Objavte neobmedzené priestory vesmíru s hrou Interstellar Rift! V tejto vzrušujúcej vesmírnej adventúre sa ujmete úlohy odvážneho vesmírneho cestovateľa, ktorý skúma nové planéty, zbiera zdroje a plní vzrušujúce misie. Postavte sa výzvam vesmíru a prekonajte nepriateľských mimozemšťanov, záhadné anomálie a neznáme nebezpečenstvá. Budujte a vylepšujte svoju vlastnú vesmírnu loď, aby bola rýchlejšia, silnejšia a odolnejšia. Spojte sa s ostatnými hráčmi, aby ste prežili v nebezpečnej galaxii a spoločne dosiahli vyššie ciele. Vašu cestu v hre Interstellar Rift sprevádza napínavý príbeh, ktorý vás zavedie do vzdialenej budúcnosti, kde ľudstvo hľadá nové obydlia. Ponorte sa do strhujúceho herného zážitku a pokorte hlbiny

Prispôsobte si svoje dobrodružstvo: Čakajú na vás neobmedzené možnosti

V hre Interstellar Rift ste architektom svojho vlastného príbehu úspechu. Využite množstvo možností na navrhnutie a vybavenie svojej vesmírnej lode podľa svojich predstáv. Vyberte si zo širokej ponuky zbraňových systémov, pohonov a štítov a vybavte svoju loď pre rôzne misie a výzvy. Vyberte si cestu obchodníka, žoldniera alebo prieskumníka a čeľte jedinečným úlohám, ktoré každá úloha prináša. V hre Interstellar Rift neexistujú žiadne pevne stanovené cesty - vaše rozhodnutia určujú vaše zážitky a priebeh vašej cesty. Pridajte sa k cechom, aby ste prekonali výzvy a zvládli medzihviezdny obchod s ostatnými hráčmi. Nechajte sa prekvapiť procedurálne generovanou galaxiou a objavujte stále nové svety a dobrodružstvá. Hranice určuje len vaša predstavivosť!

Úchvatná hrateľnosť: Fascinujúce technológie a strhujúca atmosféra

Preskúmajte fascinujúce technológie v hre Interstellar Rift, ktoré vám umožnia napredovať vo vesmírnej kariére a robiť vzrušujúce objavy. Osvojte si umenie cestovania vesmírom vďaka pokročilým navigačným nástrojom a zložitým pohonným systémom. Využívajte inovatívne vedecké a prieskumné nástroje na odhaľovanie tajomstiev vesmíru a robte prevratné objavy. Interstellar Rift má podmanivú atmosféru, ktorá vás vtiahne do deja vďaka úžasnej grafike a pohlcujúcemu zvukovému sprievodu. Prebojujte sa veľkolepými vesmírnymi bitkami, uzatvárajte spojenectvá a diplomacie, aby ste prežili v drsnom vesmírnom prostredí. Nechajte sa uniesť pohlcujúcim herným svetom a zažite nezabudnuteľné dobrodružstvo v hlbinách vesmíru!

Neustály vývoj: dynamické aktualizácie a rastúca komunita

Interstellar Rift vám ponúka neustále sa rozvíjajúci herný zážitok vďaka pravidelným aktualizáciám, ktoré prinášajú nový obsah, funkcie a vylepšenia. Tešte sa na nové misie, fascinujúce príbehy a opakujúce sa udalosti, ktoré poskytujú rozmanitosť a dlhodobú motiváciu. Živá a oddaná komunita hry Interstellar Rift ponúka množstvo príležitostí na stretnutie s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, výmenu tipov a trikov a spoločné objavovanie vesmíru. Zapojte sa do fór, chatov a sociálnych sietí, aby ste sa podelili o svoje skúsenosti s ostatnými hráčmi a využili ich znalosti. Vývojári hry Interstellar Rift prikladajú veľký význam spätnej väzbe hráčov a neustále pracujú na optimalizácii hry a jej prispôsobovaní želaniam komunity. Staňte sa súčasťou rastúceho hnutia vesmírnych priekopníkov a užívajte si neustále sa rozširujúci herný zážitok!

Interstellar Rift - Vaše dokonalé vesmírne dobrodružstvo na vašom hernom serveri

Interstellar Rift ti ponúka pohlcujúci a pútavý herný zážitok, ktorý ťa zavedie do nekonečných končín vesmíru. Vďaka neobmedzeným možnostiam prispôsobenia, strhujúcej hrateľnosti, neustálemu vývoju a oddanej komunite je táto hra povinnou výbavou každého vesmírneho nadšenca. Ponorte sa do epickej cesty po hviezdach, robte rozhodnutia, ktoré budú formovať vašu budúcnosť vo vesmíre, a objavujte fascinujúce tajomstvá ukryté v hlbinách vesmíru. Pripravte sa na nadväzovanie nových priateľstiev, legendárne bitky a budovanie vlastného medzihviezdneho impéria. Interstellar Rift je ultimátne vesmírne dobrodružstvo, ktoré si nechcete nechať ujsť!