Språk & Valuta

Hyra Insurgency: Sandstorm server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,39
BGN 21,69
BRL 61,21
CAD 16,71
CHF 10,87
CNY 84,88
CZK 260,17
DKK 82,62
EUR 11,09
GBP 9,76
HKD 96,38
HRK 83,58
HUF 4 146,99
IDR 180 363,32
ILS 44,66
INR 1 004,19
ISK 1 664,61
JPY 1 651,52
KRW 16 254,50
MXN 219,81
MYR 54,69
NOK 131,17
NZD 19,59
PHP 679,66
PLN 50,91
RON 54,67
RUB 1 299,76
SEK 125,77
SGD 16,30
THB 415,10
TRY 239,35
USD 12,28
ZAR 223,30
date 56,03
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Módy môžete pohodlne inštalovať na server prostredníctvom stránky https://www.mod.io. Nie je potrebné nahrávať módy.

Na to potrebujete GameServerLoginToken a GameStatsToken. Oba potom jednoducho zadáte na našej stránke.

Nákup povstania: Sandstorm je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Ak si prenajmete server Insurgency: Sandstorm, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Ponorte sa do nemilosrdného sveta povstania: Sandstorm .

Zažite strhujúcu intenzitu hry Povstanie: Sandstorm, taktickú strieľačku z pohľadu prvej osoby, ktorá vás vtiahne priamo do horúcich bojov moderných konfliktov na Blízkom východe. Zapojte sa do nemilosrdných prestreliek, úzko spolupracujte so svojím tímom a ovládnite široký arzenál realistických zbraní a vybavenia. Vďaka ohromujúcej grafike a strhujúcim zvukovým efektom, ktoré sú výzvou pre vaše zmysly, Insurgency: Sandstorm ponúka nezabudnuteľný herný zážitok, vďaka ktorému sa budete vracať na frontovú líniu.

Zažite vzrušenie z realistickej vojny

Pripravte sa na to, že sa vžijete do kože vojakov a povstalcov a budete sa snažiť preukázať svoje schopnosti v rôznych herných režimoch vrátane Versus, kooperácie alebo nervy drásajúceho súťažného režimu. Insurgency: Sandstorm kladie dôraz na tímovú prácu, komunikáciu a taktiku, aby ste zvrátili priebeh v prospech svojho tímu. Starostlivo plánujte svoje stratégie, prispôsobte svoje vybavenie a zbrane svojej úlohe v tíme a naučte sa rozmanité mapy, aby ste boli o krok vpred pred svojimi súpermi. Pravidelné aktualizácie a komunitné udalosti udržiavajú herný zážitok svieži a vzrušujúci, takže sa môžete vždy tešiť na nové výzvy a napínavú akciu.

Preskúmajte strhujúcu atmosféru hry Insurgency: Sandstorm .

Nechajte sa uchvátiť detailným a atmosférickým herným svetom v hre Insurgency: Sandstorm. Starostlivo vytvorené mapy, od prašných púštnych miest až po úzke uličky a kľukaté budovy, vám ponúkajú rôzne taktické možnosti a dynamické prostredia, vďaka ktorým je každý zápas jedinečný. Zažite vynikajúci zvukový dizajn, ktorý realisticky stvárňuje uši trhajúce výbuchy, sykot guliek a strašidelné výkriky spolubojovníkov aj nepriateľov. Autenticitu bitiek ešte umocňujú pôsobivé filmové animácie a realistický model poškodenia, vďaka ktorým sa budete cítiť ako uprostred skutočnej vojnovej zóny.

Vytvorte si vlastného bojovníka a stúpajte v rebríčku

Prispôsobte si svojho vojaka v hre Insurgency: Sandstorm, prispôsobte si vzhľad, vybavenie a zbrane tak, aby vyhovovali vášmu osobnému hernému štýlu a preferenciám. Získajte skúsenostné body a odomknite nové modifikácie zbraní, maskovanie a kozmetické predmety, aby ste časom rozvíjali svoju postavu a predviedli svoje schopnosti na bojisku. Pomocou dôkladného systému tried si nájdite svoju úlohu v tíme a prispôsobte sa ich požiadavkám, či už je to ostreľovač, útočný vojak, prieskumník alebo podpora. S každou vyhratou bitkou a úspešne splnenou misiou získate cenné skúsenosti a preukážete svoju hodnotu, keď budete stúpať v radoch komunity Insurgency.

Povstanie: Sandstorm - jedinečný zážitok pre fanúšikov taktických strieľačiek

Povstanie: Sandstorm vám ponúka úchvatný a intenzívny herný zážitok, ktorý sa vyznačuje realistickou grafikou, taktickou hĺbkou a strhujúcou tímovou prácou. Vďaka širokej ponuke zbraní, vybavenia, herných režimov a neustále sa rozširujúcemu obsahu zostáva toto majstrovské dielo modernej vojny stále svieže a pútavé. Či už sám alebo s priateľmi, Insurgency: Sandstorm podrobí vaše schopnosti skúške a vyzve vás, aby ste zvládli výzvy bojiska ako súčasť dobre zladeného tímu. Vrhnite sa do toho a zažite vzrušenie z realistickej vojny ako nikdy predtým!