Språk & Valuta

Hyra Garry's Mod server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

4 Slots

AUD 8,28
BGN 9,76
BRL 27,54
CAD 7,52
CHF 4,89
CNY 38,19
CZK 117,07
DKK 37,18
EUR 4,99
GBP 4,39
HKD 43,37
HRK 37,61
HUF 1 865,96
IDR 81 155,36
ILS 20,09
INR 451,84
ISK 749,00
JPY 743,11
KRW 7 313,79
MXN 98,91
MYR 24,61
NOK 59,02
NZD 8,82
PHP 305,82
PLN 22,91
RON 24,60
RUB 584,83
SEK 56,59
SGD 7,33
THB 186,78
TRY 107,70
USD 5,53
ZAR 100,48
date 25,21
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Garry’s mod si často vyžaduje veľké výdavky. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Garry’s Mod Server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Tu zvyčajne platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre svoj server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Ponorte sa do sveta hry Garry’s Mod

Fyzikálna hra typu sandbox, ktorá vám dáva maximálnu slobodu a kontrolu nad herným prostredím. V tomto otvorenom svete môžete kombinovať a interagovať s nespočetnými objektmi a postavami a vytvárať tak neuveriteľné scenáre. Popustite uzdu svojej fantázii vytváraním vlastných hier, animácií a umeleckých diel alebo využívaním existujúceho obsahu od obrovskej komunity modderov a vývojárov. Vašej kreativite sa medze nekladú.

Zažite rozmanité herné režimy na svojom hernom serveri Garrys Mod

Hra Garry’s Mod vám ponúka množstvo herných režimov a výziev, ktoré preveria vaše schopnosti a vynaliezavosť. Vydajte sa na vzrušujúce dobrodružstvá pre viacerých hráčov a spojte sa s priateľmi a ďalšími hráčmi z celého sveta. Zažite množstvo herných režimov vrátane Lovu rekvizít, Problémov v mestečku teroristov, Sandboxu a mnohých ďalších. S hrou Garry’s Mod budete mať vždy nové a vzrušujúce zážitky, vďaka ktorým bude vaše hranie stále svieže a zábavné.

Stavajte, experimentujte a zdieľajte svoje výtvory

Garry’s Mod vám dáva príležitosť pracovať s pôsobivou škálou nástrojov a prvkov, aby ste mohli realizovať svoje najodvážnejšie nápady. Či už chcete vytvoriť pôsobivé stroje, zložité konštrukcie alebo humorné scenáre, výkonné nástroje a funkcie vám umožnia vytvoriť takmer čokoľvek. A keď budete na svoje výtvory hrdí, môžete sa o ne podeliť s komunitou Garry’s Mod, aby ste získali uznanie a inšpiráciu z práce ostatných hráčov.

Modifikácia a rozšírené možnosti prispôsobenia

Rozsiahla podpora modov v hre Garry’s Mod vám umožní ešte viac si prispôsobiť a vylepšiť herný zážitok. Využite množstvo modifikácií a doplnkov vytvorených komunitou a pridajte nové funkcie, obsah a vylepšenia. Od realistických fyzikálnych úprav až po prepracované mapy a skiny postáv - svoj zážitok z hry Garry’s Mod si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Objavte neobmedzené možnosti, ktoré vám hra Garry’s Mod a jej oddaná komunita ponúka, a staňte sa súčasťou tvorivej revolúcie.

Učte sa a rozvíjajte v podpornej komunite

Ako súčasť komunity Garry’s Mod budete môcť využívať prostredie, v ktorom hráči a vývojári spolupracujú na neustálom zlepšovaní a rozširovaní hry. Vymieňajte si nápady s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, aby ste sa naučili nové zručnosti, zdieľali tipy a triky a spoločne rozvíjali nové nápady. Či už ste skúsený modder, vášnivý staviteľ alebo zvedavý začiatočník, v komunite Garry’s Mod nájdete podporu a inšpiráciu, aby ste mohli zdokonaliť svoje zručnosti a naplno rozvinúť svoj tvorivý potenciál.

Garry’s Mod - neobmedzená zábava a tvorivá sloboda

Garry’s Mod je viac než len hra - je to kreatívny svet, ktorý vám dáva slobodu pri realizácii vašich nápadov a vytváraní jedinečných zážitkov. Vďaka rôznym herným režimom, nástrojom a oddanej komunite, ktorá neustále prináša nový obsah a vylepšenia, ponúka Garry’s Mod nespočetné hodiny zábavy a neobmedzené možnosti. Objavujte a navrhujte svoj vlastný svet, zdieľajte ho s ostatnými a nechajte sa inšpirovať kreativitou komunity. Garry’s Mod je povinnou výbavou pre každého, kto chce popustiť uzdu svojej fantázii a ponoriť sa do nekonečných sfér digitálnej tvorby.