Språk & Valuta

Don't Starve Together Packshot

Hyra Don't Starve Together server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

10 Slots

AUD 8,11
BGN 9,76
BRL 28,67
CAD 7,38
CHF 4,80
CNY 38,84
CZK 123,28
DKK 37,22
EUR 4,99
GBP 4,20
HKD 41,82
HRK 37,61
HUF 1 969,20
IDR 87 267,12
ILS 19,92
INR 447,48
ISK 746,01
JPY 840,62
KRW 7 381,36
MXN 98,31
MYR 25,27
NOK 57,34
NZD 8,74
PHP 314,72
PLN 21,66
RON 24,83
RUB 584,83
SEK 56,12
SGD 7,24
THB 196,77
TRY 173,35
USD 5,35
ZAR 99,59
date 30,55
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Áno, tieto súbory je potrebné nahrať na váš server pomocou programu FTP.

Kúpa servera Don’t Starve Together je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Non’t Starve Together server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy, tým bude mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % z ceny za 12-mesačný mesiac ušetríte 10 % z ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Don't Starve Together Screenshots

Objav nemilosrdný svet v hre Don’t Starve Together

Ponor sa do sveta hry Don’t Starve Together, náročnej a návykovej hry o prežitie pre viacerých hráčov od spoločnosti Klei Entertainment. Spolu s priateľmi budete musieť bojovať v neznámom a nemilosrdnom svete plnom nebezpečenstiev a zázrakov. Nájdite si cestu v tomto temnom svete plnom nepredvídateľných ročných období a nebezpečných tvorov. Je na vás, aby ste v tomto nehostinnom prostredí prežili a zachránili svojich spoluhráčov pred istým vyhladovaním.

Nástroje, zdroje a tajomstvá

V hre Don’t Starve Together máte možnosť otestovať svoje schopnosti prežitia. Budete musieť zbierať suroviny, vyrábať nástroje a stavať pôsobivé stavby, aby ste seba a svojich priateľov ochránili pred nebezpečenstvami divočiny. Preskúmajte záhadný svet, objavte jeho skryté tajomstvá a zistite, ako môžete čo najlepšie využiť rôzne postavy s ich jedinečnými schopnosťami, aby ste spoločne statočne čelili výzvam.

Ovládaj ekosystém a jeho tvory v hre Don’t Starve Together

V hre Don’t Starve Together sa stretnete s množstvom tvorov, ktoré na vás číhajú v tomto nebezpečnom svete. Musíte sa naučiť, ako s nimi bojovať, skrotiť ich alebo ich dokonca využiť vo svoj prospech. Chytajte zvieratá, ktoré môžete použiť ako zdroj potravy, pestujte plodiny, aby ste doplnili zásoby potravín, a objavujte tajomstvá ekosystému, aby ste vo svete udržali rovnováhu. Dbajte na rozumné využívanie prírodných zdrojov, aby ste neutrpeli hrozné následky nevyváženého ekosystému.

Navrhnite a prispôsobte si herný zážitok

Hra Don’t Starve Together vám dáva možnosť prispôsobiť si herný zážitok. Upravte si vzhľad svojej postavy pomocou nespočetného množstva kostýmov a doplnkov, aby bola jedinečná. Herný svet si tiež môžete prispôsobiť pomocou módov a nastavení a vytvoriť tak nové výzvy a prekvapenia.

Nespočetné množstvo úprav a prispôsobení pre váš herný server Don’t Starve Together

Vylepšite si zážitok z hry Don’t Starve Together pomocou nespočetných módov a možností prispôsobenia vytvorených komunitou. Môžete si prispôsobiť herný svet podľa svojich predstáv, pridať nové postavy alebo upraviť hrateľnosť tak, aby vaše dobrodružstvá spojené s prežitím boli ešte vzrušujúcejšie a náročnejšie. Rozmanitosť dostupných módov zaručuje hodiny zábavy a neustále obnovovanie výziev, ktorým budete čeliť so svojimi priateľmi.

Podeľte sa o svoje príbehy a úspechy

Hra Don’t Starve Together vám ponúka živú a angažovanú komunitu hráčov, ktorí sú pripravení podeliť sa s vami o svoje skúsenosti, tipy a triky. Vymieňajte si nápady na fórach, sociálnych sieťach a online platformách, aby ste si našli nových priateľov, plánovali spoločné dobrodružstvá alebo sa len podelili o svoje najlepšie momenty a úspechy z hry.

Prežite spolu alebo zomrite sami

Don’t Starve Together je návyková hra o prežitie, ktorá vás a vašich priateľov postaví pred veľké výzvy. Spoločne sa musíte naučiť prežiť v nemilosrdnom svete plnom nebezpečenstiev, zbierať zdroje a stavať stavby, aby ste prežili. Vďaka nespočetným možnostiam prispôsobenia a živej komunite, ktorá sa delí o svoje príbehy a skúsenosti, hra ponúka hodiny zábavy a nekonečnú znovuhrateľnosť. Či už budete hrať sami alebo s priateľmi, v hre Don’t Starve Together zažijete nezabudnuteľné a intenzívne dobrodružstvo spojené s prežitím.

Letzte Artikel

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

13 Jun 2024
Minecraft Villager: Din ultimata guide till byborna

Minecraft Villager: Din ultimata guide till byborna

10 Jun 2024
Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

30 May 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?