Språk & Valuta

Call of Duty 5 Packshot

Hyra Call of Duty 5 server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

4 Slots

AUD 3,62
BGN 4,38
BRL 12,84
CAD 3,29
CHF 2,14
CNY 17,37
CZK 55,41
DKK 16,71
EUR 2,24
GBP 1,89
HKD 18,70
HRK 16,88
HUF 891,52
IDR 39 462,53
ILS 8,93
INR 199,96
ISK 333,98
JPY 375,87
KRW 3 316,99
MXN 44,46
MYR 11,30
NOK 25,54
NZD 3,90
PHP 140,40
PLN 9,80
RON 11,15
RUB 262,53
SEK 25,25
SGD 3,24
THB 87,87
TRY 78,14
USD 2,39
ZAR 43,91
date 13,83
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Call of Duty 5 je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Call of Duty 5 server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, s ním spojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac, ušetríte 10 % z ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Call of Duty 5 Screenshots

Vrhni sa do akcie s hrou Call of Duty 5

Pripravte sa na ponorenie sa do pohlcujúceho sveta hry Call of Duty 5. Prevezmete úlohu odvážneho vojaka, ktorý si razí cestu akčnými bojiskami a plní nebezpečné misie, aby zachránil svet pred hrozbou nemilosrdných nepriateľov. Zažite pôsobivú grafiku a realistický zvuk, ktorý vás katapultuje do centra diania, a čeľte rôznym výzvam v epickej kampani, ktorá vás prevedie rôznymi vojnovými dejiskami.

Zvládni intenzívny režim pre viacerých hráčov

Objavte vzrušujúci režim pre viacerých hráčov v hre Call of Duty 5, ktorý vám ponúka nespočetné hodiny adrenalínu a vzrušenia. Súperte s hráčmi z celého sveta a otestujte svoje schopnosti v rôznych herných režimoch, ktoré preveria tímovú hru aj individuálne schopnosti. Počas kariéry si odomknite množstvo zbraní, perkov a vybavenia, aby ste optimalizovali svoj herný štýl a prebojovali sa na vrchol rebríčkov. Vrhnite sa do boja a dokážte, že ste absolútnym šampiónom Call of Duty 5.

Objavte úchvatné vojnové divadlá

Pripravte sa na preskúmanie ohromujúcich a rozmanitých bojísk hry Call of Duty 5. Prenesiete sa do rôznych častí sveta, aby ste splnili vzrušujúce misie a zatlačili nepriateľov. Detailné a realistické prostredia, od hustých džunglí cez ľadové snehové pláne až po prašné púšte, sa postarajú o jedinečný herný zážitok. Naučte sa prispôsobiť rôznym terénnym podmienkam a využite prostredie vo svoj prospech, aby ste seba a svoj tím doviedli k víťazstvu.

Zlepšite svoje zručnosti v systéme hodnotenia

Ukážte svoje odhodlanie a zvyšujte úroveň v systéme hodností v hre Call of Duty 5, aby ste neustále zlepšovali svoje schopnosti a vybavenie. S každou vyhratou bitkou a splnenou misiou získavate cenné skúsenostné body, ktoré vám sprístupnia nové zbrane, vybavenie a špeciálne schopnosti. Prispôsobte si svojho vojaka a nájdite dokonalú kombináciu talentov a vybavenia, aby ste optimalizovali svoj herný štýl a získali na bojisku prevahu. Stúpajte v rebríčku a staňte sa legendou vo svete Call of Duty 5.

Call of Duty 5 - dokonalý vojnový zážitok

Call of Duty 5 vám ponúka všestranný a intenzívny herný zážitok, ktorý zahŕňa režimy pre jedného aj viacerých hráčov a ponúka niečo pre každého. Vďaka pôsobivej grafike, realistickému prostrediu a napínavým misiám hra stanovuje nové štandardy vo svete strieľačiek z pohľadu prvej osoby. Rôznorodé herné režimy, systém hodnotenia a možnosť spolupráce v kooperatívnom režime poskytujú nespočetné hodiny zábavy a zaručujú, že sa do sveta Call of Duty 5 budete vracať znova a znova.

Letzte Artikel

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

13 Jun 2024
Minecraft Villager: Din ultimata guide till byborna

Minecraft Villager: Din ultimata guide till byborna

10 Jun 2024
Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

30 May 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?