Språk & Valuta

Hyra Battlefield 3 server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,49
BGN 21,71
BRL 59,06
CAD 16,17
CHF 10,61
CNY 86,84
CZK 272,04
DKK 82,79
EUR 11,10
GBP 9,51
HKD 93,23
HRK 83,66
HUF 4 263,51
IDR 182 899,14
ILS 45,64
INR 987,61
ISK 1 595,07
JPY 1 744,48
KRW 15 827,93
MXN 208,90
MYR 55,64
NOK 126,81
NZD 20,09
PHP 675,29
PLN 51,55
RON 55,09
RUB 1 300,93
SEK 131,86
SGD 16,20
THB 422,34
TRY 319,90
USD 11,90
ZAR 224,98
date 101,25
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Battlefield 3 je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Battlefield 3 server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Zažite napínavú vojnovú akciu v hre Battlefield 3

Ponor sa do realistického a pohlcujúceho sveta hry Battlefield 3, strieľačky z pohľadu prvej osoby, ktorá ťa postaví priamo do centra diania. Vďaka prelomovému enginu Frostbite 2 zažijete dychberúcu grafiku, neuveriteľnú deštrukciu a autentické bojiská ako nikdy predtým. Postavte sa výzvam a rozhodnutiam, ktoré ovplyvňujú osud vašej jednotky a výsledok bitiek.

Jedinečný režim pre viacerých hráčov

Zapojte sa do epických multiplayerových bitiek až so 64 hráčmi súčasne a bojujte na obrovských, detailne spracovaných mapách v rôznych herných režimoch, ako sú Conquest, Rush alebo Team Deathmatch. Systém tried vám umožní nájsť a rozvíjať svoj individuálny herný štýl. Vyberte si jednu zo štyroch rôznych tried: útočný vojak, pionier, prieskumník alebo medik a využite široký arzenál zbraní, vozidiel a pomôcok, aby ste svojmu tímu pomohli k víťazstvu.

Realistické súboje vozidiel

Priprav sa na adrenalínové súboje vozidiel, ktoré dodajú akčným bitkám v Battlefield 3 ďalší rozmer. Či už sedíte za volantom tankov, vrtuľníkov alebo stíhačiek, každé vozidlo ponúka jedinečný herný zážitok a vyžaduje špeciálne zručnosti a taktiku. Využite rozmanitosť dostupných vozidiel, aby ste prekonali svojich protivníkov a ovládli bojisko.

Rozsiahle možnosti prispôsobenia

Prispôsobte si svojho vojaka a vybavenie, aby ste získali prevahu na bojisku. Prostredníctvom rozsiahleho systému prispôsobovania si môžete upravovať a vylepšovať zbrane, pomôcky a vozidlá tak, aby odrážali vaše osobné preferencie a stratégie. Získajte skúsenostné body a časom si odomknite ďalšie schopnosti, zbrane a vybavenie, ktoré vám pomôžu prekvapiť nepriateľov a presadiť sa ako skutočný bojovník.

Kooperatívna hra na vašom hernom serveri Battlefield 3

Objav kooperatívny režim hry Battlefield 3 a spoj sa s kamarátom, aby ste spoločne zvládli náročné misie. Spolupracujte, zdieľajte úlohy a vytvárajte účinné stratégie na porazenie nepriateľských síl. Rozmanité misie v kooperatívnom režime ponúkajú vám a vášmu priateľovi rôzne výzvy, ktoré preveria vaše schopnosti a posilnia vaše priateľstvo.

Systém odmeňovania za postup

Zažite hlboký a motivujúci systém postupu, ktorý vás neustále núti zlepšovať svoje zručnosti a prijímať nové výzvy. Plnením misií, úspechov a denných výziev získavate skúsenostné body, ktoré vám umožnia získať vyššiu hodnosť a odomknúť ďalšie vybavenie, zbrane a úpravy vozidiel. Systém postupu v hre Battlefield 3 odmeňuje individuálne zručnosti aj tímovú prácu a udržuje vás tak sústredených na nové ciele.

Battlefield 3: Nezabudnuteľný zážitok na bojisku

Battlefield 3 ponúka bohatý a pohlcujúci herný zážitok, ktorý poteší fanúšikov strieľačiek z pohľadu prvej osoby na celom svete. Ohromujúca grafika, intenzívne súboje vozidiel a napínavé režimy pre jedného a viacerých hráčov poskytujú hodiny akcie a zábavy. Vďaka nespočetným možnostiam prispôsobenia, náročnej kooperatívnej hre a odmeňujúcemu systému postupu je Battlefield 3 hrou, ktorú budete chcieť hrať znova a znova, aby ste zdokonalili svoje schopnosti a zažili nezabudnuteľné bitky s priateľmi. Preskúmajte svet Battlefield 3 a prijmite výzvy, ktoré z vás vyformujú skutočného bojovníka na digitálnom bojisku.