Språk & Valuta

Hyra Astroneer server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,39
BGN 21,69
BRL 61,21
CAD 16,71
CHF 10,87
CNY 84,88
CZK 260,17
DKK 82,62
EUR 11,09
GBP 9,76
HKD 96,38
HRK 83,58
HUF 4 146,99
IDR 180 363,32
ILS 44,66
INR 1 004,19
ISK 1 664,61
JPY 1 651,52
KRW 16 254,50
MXN 219,81
MYR 54,69
NOK 131,17
NZD 19,59
PHP 679,66
PLN 50,91
RON 54,67
RUB 1 299,76
SEK 125,77
SGD 16,30
THB 415,10
TRY 239,35
USD 12,28
ZAR 223,30
date 56,03
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Astroneer je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Server Astroneer, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz mesačne.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Vitajte vo vesmíre Astroneer!

Vitajte vo vesmíre Astroneer! Tu máte možnosť podniknúť medzigalaktickú cestu a preskúmať vzdialené planéty. Svoju cestu začnete ako astronaut, ktorý sa ocitne na neznámej planéte. Ale nebojte sa, so svojím multitoolom a skafandrom ste dobre vybavení na odhaľovanie tajomstiev planéty.

Zhromažďovať zdroje a zabezpečiť prežitie

V hre Astroneer ide o zhromažďovanie zdrojov a budovanie základní, ktoré vám zabezpečia prežitie. Musíte sa vysporiadať s výzvami rôznych planét, ako sú extrémne teploty alebo nedostatok kyslíka. V priebehu hry máte možnosť rozšíriť svoj arzenál a vylepšiť svoju vesmírnu loď, aby ste sa dostali na nové planéty a do nových systémov.

Objavte vesmír na svojom hernom serveri Astroneer

Astroneer je hra pre tých, ktorí majú vášeň pre sci-fi a prieskum. Ponúka otvorený herný svet, v ktorom sa môžete voľne pohybovať a písať svoj vlastný príbeh. Vďaka úžasnej grafike a fascinujúcemu soundtracku ponúka Astroneer zážitok, ktorý vás prenesie do iného sveta. Preskúmajte vesmír s hrou Astroneer a zažite dobrodružstvo, na ktoré tak skoro nezabudnete!

Spolupráca viacerých hráčov

Astroneer ponúka množstvo príležitostí na spoluprácu a dobrodružstvá pre viacerých hráčov. Môžete spolupracovať s priateľmi pri budovaní základní a skúmaní planét. Môžete tiež hrať online s ostatnými hráčmi a spoločne objavovať hlbiny vesmíru. Či už spolupracujete, alebo súperíte s inými hráčmi, funkcie hry pre viacerých hráčov v Astroneer ponúkajú nekonečné možnosti nových dobrodružstiev.

Preskúmajte neznáme v hre Astroneer

Jednou z najzaujímavejších vecí na Astroneer je možnosť objavovať neznáme. Hra ponúka obrovský otvorený svet, v ktorom sa môžete voľne pohybovať a skúmať nekonečné hlbiny vesmíru. S každou novou planétou, ktorú navštívite, máte možnosť zbierať nové zdroje, prekonávať nové výzvy a zažívať nové dobrodružstvá. Preskúmajte tajomstvá vesmíru a ponorte sa do sveta plného objavov a dobrodružstiev.

Tvorivosť a prispôsobenie

Astroneer podporuje kreativitu a prispôsobivosť hráčov. Hráči môžu stavať a navrhovať základne podľa svojich potrieb a podporovať svoje dobrodružstvá v galaxii. Vďaka rôznym stavebným nástrojom a plánom môžete popustiť uzdu svojej kreativite a navrhnúť základňu podľa svojich predstáv. Svoju vesmírnu loď a oblek si môžete tiež prispôsobiť tak, aby vyhovovali rôznym podmienkam a výzvam na rôznych planétach.

Fascinujúci príbeh

Astroneer ponúka fascinujúci príbeh, ktorý hráčov zavedie na cestu vesmírom. Príbeh je rozprávaný prostredníctvom prieskumu a objavovania na rôznych planétach, čo hráčom umožňuje odhaliť minulosť a tajomstvá vesmíru Astroneer. Skúmaním sveta a riešením hádaniek sa môžete dozvedieť viac o histórii a pozadí Astroneerov. Ponorte sa do sveta plného tajomstiev a spoznávajte históriu vesmíru, keď budete pokračovať v ceste galaxiou.

Astroneer je vzrušujúca vesmírna prieskumná hra, ktorá hráčov zavedie do nekonečnej galaxie plnej dobrodružstiev a objavov. Hra ponúka množstvo možností, ako si zabezpečiť prežitie v neznámom svete - od získavania zdrojov a budovania základne až po prispôsobovanie vesmírnych lodí a oblekov. Možnosti hry pre viacerých hráčov umožňujú hráčom spojiť sa s priateľmi a ďalšími hráčmi alebo súperiť medzi sebou a preskúmať hlbiny vesmíru. Fascinujúci príbeh hry, rozprávaný prostredníctvom prieskumu a objavovania, poskytuje hráčom pohlcujúci zážitok a nezabudnuteľnú cestu vesmírom Astroneer. Celkovo je Astroneer hra, ktorá hráčov zaujme a vezme ich na nezabudnuteľnú cestu hlbinami vesmíru.