Språk & Valuta

Hyra American Truck Simulator server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

4 Slots

AUD 8,31
BGN 9,76
BRL 26,55
CAD 7,27
CHF 4,77
CNY 39,04
CZK 122,29
DKK 37,22
EUR 4,99
GBP 4,27
HKD 41,91
HRK 37,61
HUF 1 916,66
IDR 82 222,23
ILS 20,52
INR 443,98
ISK 717,06
JPY 784,23
KRW 7 115,44
MXN 93,91
MYR 25,01
NOK 57,01
NZD 9,03
PHP 303,58
PLN 23,17
RON 24,77
RUB 584,83
SEK 59,28
SGD 7,28
THB 189,86
TRY 143,81
USD 5,35
ZAR 101,14
date 45,52
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

V hre American Truck Simulator môžete používať módy. Tie môžete nahrať na svoj server pomocou programu FTP.

Nákup servera American Truck Simulator je často spojený s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **American Truck Simulator server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte navyše možnosť kedykoľvek upraviť tarifu za server, súvisiace módy a podľa toho aj **cenu. Cenu kedykoľvek upravíte. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Realistický zážitok z jazdy nákladným autom v hre American Truck Simulator

Zažite realistický zážitok z jazdy nákladným autom a ponorte sa do sveta amerických ciest. American Truck Simulator vám ponúka množstvo rôznych nákladných vozidiel, ktoré môžete riadiť, a autentické prostredie založené na cestách a krajine Ameriky. Vyskúšajte si svoje zručnosti pri riadení kamióna prepravou nákladu do rôznych destinácií po celej Amerike.

Pôsobivý otvorený svet

Preskúmajte impozantný otvorený svet, ktorý vám umožní prejazdiť množstvo štátov USA. Zastavte v rôznych mestách, obdivujte pamiatky a rozvážajte svoj náklad. Prostredie a počasie sa dynamicky mení**, vďaka čomu je zážitok z jazdy ešte realistickejší.

Vaša kariéra v hre American Truck Simulator

V režime kariéry začínate ako vodič nákladného auta a časom sa vypracujete na úspešného podnikateľa. Prijímajte rôzne úlohy, zlepšujte svoje zručnosti a založte si vlastnú dopravnú spoločnosť. Môžete si najímať nové nákladné vozidlá a zamestnancov, aby ste rozšírili svoje podnikanie.

Režim pre viacerých hráčov American Truck Simulator

Režim pre viacerých hráčov vám ponúka možnosť spolupracovať s priateľmi a ostatnými hráčmi na celom svete. Vytvorte si vlastné konvoje, aby ste spoločne prepravovali náklad a získavali skúsenosti. Režim multiplayer ponúka aj pravidelné udalosti, ktorých sa môžete zúčastniť.

Moddingová komunita

Komunita úpravcov vám ponúka množstvo úprav, pomocou ktorých si môžete prispôsobiť zážitok z hry. Mody môžu pridávať nové nákladné vozidlá, mapy, záťaže a ďalšie funkcie, ktoré zlepšujú hru. Môžete si vytvárať vlastné módy a zdieľať ich s komunitou, aby bola hra pre všetkých ešte lepšia.

Skutočné výzvy

V hre American Truck Simulator budete čeliť skutočným výzvam, ktoré súvisia s riadením veľkých nákladných vozidiel na amerických cestách. Budete sa musieť vyrovnať s rôznymi poveternostnými podmienkami, ako je sneh, dážď a hmla, a reagovať na nepredvídané situácie, ako sú dopravné zápchy alebo nehody. Aby ste boli úspešní, musíte sa tiež uistiť, že svoj náklad doručíte včas a nepoškodený.

Široká ponuka nákladných vozidiel a prívesov

Keď si prenajmete server American Truck Simulator, máte väčšiu kontrolu nad hrou. Môžete rozhodnúť, kto bude hrať na vašom serveri, ktoré nákladné vozidlá a nastavenia sú povolené a ktoré módy chcete používať. To vám dáva väčšiu slobodu a flexibilitu pri hraní.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk v hre American Truck Simulator sú pôsobivé a poskytujú realistický a pohlcujúci herný zážitok. Prostredie je detailne prepracované a ponúka úchvatný pohľad na americkú krajinu. Zvuky nákladných vozidiel a prostredia sú autentické a umocňujú pocit, že ste skutočne za volantom.

Zažite americkú cestnú kultúru zblízka a vychutnajte si jazdu s veľkými nákladnými vozidlami po úchvatnej krajine. American Truck Simulator ponúka realistický a pohlcujúci herný zážitok, ktorý vás upúta na dlhé hodiny. Staňte sa úspešným podnikateľom a **podmaňte si americké cesty!