Språk & Valuta

Hyra Vintage Story server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,39
BGN 21,69
BRL 61,21
CAD 16,71
CHF 10,87
CNY 84,88
CZK 260,17
DKK 82,62
EUR 11,09
GBP 9,76
HKD 96,38
HRK 83,58
HUF 4 146,99
IDR 180 363,32
ILS 44,66
INR 1 004,19
ISK 1 664,61
JPY 1 651,52
KRW 16 254,50
MXN 219,81
MYR 54,69
NOK 131,17
NZD 19,59
PHP 679,66
PLN 50,91
RON 54,67
RUB 1 299,76
SEK 125,77
SGD 16,30
THB 415,10
TRY 239,35
USD 12,28
ZAR 223,30
date 56,03
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Vintage Story je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Server Vintage Story, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz mesačne.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, súvisiace módy a podľa toho aj cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Objavte svet Vintage Story

Ponor sa do fascinujúceho sveta Vintage Story, atmosférickej sandboxovej hry o prežití, ktorá ťa vezme na cestu do dávnych čias. V tomto s láskou navrhnutom svete, ktorý sa vyznačuje pôsobivou krajinou a množstvom zdrojov, musíte zabezpečiť prežitie svojej postavy. Preskúmajte hlbiny hry zbieraním surovín, výrobou nástrojov a zbraní a budovaním fascinujúcich stavieb. Vintage Story vám dáva slobodu utvárať svoj vlastný osud a zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvá s priateľmi alebo osamote. Nechajte svoju kreativitu voľne plynúť a uvoľnite svoj plný potenciál v tejto jedinečnej hre o prežitie!

Zvládnite náročné aspekty prežitia a uvoľnite svoju kreativitu

Pripravte sa na zdokonalenie svojich inštinktov na prežitie a otestujte svoje schopnosti v hre Vintage Story. Stretnete sa s rôznymi divokými zvieratami, od neškodných až po nebezpečné tvory, ktoré treba uloviť alebo sa im vyhnúť. Preskúmajte rozmanitý ekosystém a naučte sa využívať prostredie vo svoj prospech. Pestujte a zbierajte potraviny, aby ste uspokojili svoj hlad, a stavbou pôsobivých prístreškov a budov sa postarajte o dostatok úkrytov pred prírodnými živlami. Naučte sa nové zručnosti a techniky, aby ste zvýšili svoje šance na úspech v tomto divokom svete. Vintage Story vám ponúka nielen intenzívny zážitok z prežitia, ale aj nekonečné možnosti, ako preskúmať svoje umelecké schopnosti a remeselnú zručnosť.

Zažite spolu dobrodružstvá v dynamickom online svete

V hre Vintage Story sa vrhnite do vzrušujúcich zážitkov pre viacerých hráčov a spojte sa s priateľmi alebo novými známymi, aby ste spoločne prežili v tomto pulzujúcom svete. Budujte spoločné osady, zdieľajte zdroje a pomáhajte si navzájom prekonávať výzvy. Prostredníctvom dynamického online sveta môžete tiež objavovať výtvory ostatných hráčov a inšpirovať sa ich tvorivosťou. Pridajte sa ku klanom alebo si vytvorte vlastný a rozšírte svoju moc a reputáciu vo svete Vintage Story. Zažite vzrušujúce dobrodružstvá a zdieľajte nezabudnuteľné chvíle s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí zdieľajú váš záujem o svet formovaný minulosťou a fantáziou.

Vychutnajte si úžasnú grafiku a atmosférický zvukový dizajn

Vďaka úžasnej grafike a pohlcujúcemu zvukovému dizajnu hry Vintage Story sa budete cítiť, akoby ste sa naozaj nachádzali v tomto jedinečnom svete. Detailná a rozmanitá krajina vás okamžite vtiahne do deja a zaručí, že si užijete každý okamih prieskumu. Striedanie dňa a noci a realistické efekty počasia dotvárajú atmosféru a vyzývajú vás, aby ste sa prispôsobili rôznym podmienkam. Starostlivo vybraný zvukový dizajn, od upokojujúcich zvukov prírody až po dramatické zvuky, vás bude sprevádzať celou hrou a poskytne dokonalú zvukovú kulisu vášmu dobrodružstvu. Vintage Story je audiovizuálne majstrovské dielo, ktoré vás hlboko vtiahne do svojho podmanivého sveta.

Nezabudnuteľné dobrodružstvo v podmanivom svete

V hre Vintage Story na vás čaká nezabudnuteľný zážitok plný výziev, kreativity a spoločnej zábavy. Ohromujúca grafika, atmosférický zvukový dizajn a rozmanité aspekty prežitia robia z tejto hry jedinečný zážitok vhodný na sólo aj multiplayerové dobrodružstvá. Preskúmajte, budujte a prežite vo svete inšpirovanom minulosťou a fantáziou a podeľte sa o svoje zážitky s priateľmi alebo novými známymi. Hra Vintage Story je povinnou výbavou pre fanúšikov hier o prežitie, sandboxových svetov a kreatívnych budovateľských dobrodružstiev. Na čo čakáte? Vydajte sa na vlastnú cestu hrou Vintage Story a objavte tajomstvá, ktoré pre vás tento fascinujúci svet ukrýva!