Språk & Valuta

Mordhau Packshot

Hyra Mordhau server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

10 Slots

AUD 9,63
BGN 11,72
BRL 35,40
CAD 8,89
CHF 5,84
CNY 47,31
CZK 151,79
DKK 44,69
EUR 5,99
GBP 5,03
HKD 50,93
HRK 45,14
HUF 2 347,48
IDR 105 131,09
ILS 23,68
INR 544,84
ISK 894,31
JPY 1 035,49
KRW 8 972,36
MXN 115,67
MYR 30,46
NOK 70,10
NZD 10,67
PHP 380,80
PLN 25,49
RON 29,79
RUB 702,03
SEK 68,86
SGD 8,76
THB 235,81
TRY 215,43
USD 6,52
ZAR 117,37
date 42,84
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Mordhau je často spojená s veľkými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Prenájom servera Mordhau, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, súvisiace úpravy a podľa toho aj cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy, tým bude mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % z ceny za 12-mesačný mesiac ušetríte 10 % z ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Mordhau Screenshots

Objavte stredovekú bitku v Mordhau

Ponor sa do sveta Mordhau, napínavého multiplayerového zážitku, ktorý ťa postaví doprostred neľútostných stredovekých bitiek. Vyzbrojte sa rôznymi zbraňami vrátane mečov, sekier a lukov a vyskúšajte si svoje bojové schopnosti, keď sa na obrovských bojiskách postavíte ostatným hráčom. Mordhau ponúka realistickú fyziku, ohromujúcu grafiku a hlboký bojový systém, ktorý poskytne hodiny zábavy nováčikom aj skúseným hráčom. Preskúmajte rôzne herné režimy, pridajte sa k cechu alebo si vytvorte vlastný a bojujte bok po boku so svojimi priateľmi. Vytvorte si svoj príbeh ako legendárny bojovník v hre Mordhau!

Zvládni boj s jedinečným bojovým systémom Mordhaus

Vyskúšajte si inovatívne a intuitívne ovládanie hry Mordhaus, ktoré vám dáva plnú kontrolu nad pohybmi a útokmi. Náročný bojový systém vám umožní doladiť údery a bloky v reálnom čase a zároveň sa zamerať na rýchlosť, načasovanie a umiestnenie. Experimentujte s rôznymi bojovými štýlmi a zbraňami, aby ste si vytvorili vlastný herný štýl a premohli svojich protivníkov vo vyhrotených súbojoch alebo rozsiahlych obliehaniach. Naučte sa šikovne využívať okolie nastražovaním pascí alebo používaním improvizovaných zbraní. Mordhau kombinuje historickú autenticitu s náročnou hrateľnosťou a podrobí vaše bojové schopnosti tej najvyššej skúške!

Vytvorte si vlastného bojovníka a stúpajte v hierarchii

Mordhau vám umožní vytvoriť si vlastného unikátneho bojovníka a prispôsobiť si jeho vzhľad, vybavenie a schopnosti. Vyberte si zo širokej ponuky brnení, prilieb a zbraní a vytvorte si postavu, ktorá bude vyhovovať vášmu osobnému štýlu a preferenciám. Čím viac bitiek vybojujete a čím viac víťazstiev dosiahnete, tým viac skúsenostných bodov a odmien získate a odomknete si tak ďalšie možnosti prispôsobenia. Stúpajte v hierarchii a staňte sa súčasťou elitnej skupiny bojovníkov, ktorí sa presadia na bojiskách. Váš postup v Mordhau odráža nielen vaše hráčske schopnosti, ale aj rastúcu legendu vašej postavy v nemilosrdnom svete stredoveku.

Preskúmajte rozmanité herné režimy a vzrušujúce mapy

Mordhau bietet eine Vielzahl von Spielmodi, die sowohl Einzelspieler als auch Team-basierte Erlebnisse bereithalten. Stürze dich in actiongeladene Schlachten im “Frontline”-Modus, in dem zwei Teams um die Kontrolle von strategischen Punkten auf der Karte kämpfen. Beweise deine Fähigkeiten im 1-gegen-1-Kampf im “Duell”-Modus, oder arbeite mit deinem Team zusammen, um Festungen im “Belagerung”-Modus zu erobern oder zu verteidigen. Mordhau hält zudem eine Horde-Modus bereit, in dem du gemeinsam mit anderen Spielern gegen immer stärker werdende Wellen von KI-Gegnern bestehen musst.

Die Karten in Mordhau sind ebenso vielfältig wie die Spielmodi. Kämpfe auf weitläufigen Schlachtfeldern, in düsteren Wäldern oder in den eindrucksvollen Hallen von Königsschlössern. Jede Karte ist detailliert gestaltet und bietet einzigartige strategische Herausforderungen, die dein Geschick und deine Taktik auf die Probe stellen. Entdecke die fesselnde Spielwelt von Mordhau und lass dich von ihrer Atmosphäre und dem unvergleichlichen Gameplay in den Bann ziehen!

Mordhau - podmanivý a náročný stredoveký zážitok

Mordhau vám ponúka pohlcujúci, hĺbkový a autentický zážitok zo stredovekého bojiska, ktorý poteší nováčikov aj skúsených hráčov. Vďaka jedinečnému bojovému systému, rozsiahlemu prispôsobeniu postavy, rôznym herným režimom a úžasným mapám zostane hra Mordhau vzrušujúca a zábavná na dlhú dobu. Hra podporuje tímovú spoluprácu, stratégiu a zručnosť a zároveň vás vyzýva k neustálemu zlepšovaniu vašich schopností bojovníka. Mordhau je povinnosťou pre každého, kto miluje stredoveký žáner a hľadá náročný zážitok pre viacerých hráčov. Naostrite si zbrane a pripravte sa ponoriť do sveta Mordhau!

Letzte Artikel

Minecraft Förbannelser – Din ultimata guide

Minecraft Förbannelser – Din ultimata guide

25 Jun 2024
Herobrine: Sanningen bakom Minecraft-myten

Herobrine: Sanningen bakom Minecraft-myten

19 Jun 2024
Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

13 Jun 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?