Språk & Valuta

Hyra Miscreated server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 223 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,39
BGN 21,69
BRL 61,21
CAD 16,71
CHF 10,87
CNY 84,88
CZK 260,17
DKK 82,62
EUR 11,09
GBP 9,76
HKD 96,38
HRK 83,58
HUF 4 146,99
IDR 180 363,32
ILS 44,66
INR 1 004,19
ISK 1 664,61
JPY 1 651,52
KRW 16 254,50
MXN 219,81
MYR 54,69
NOK 131,17
NZD 19,59
PHP 679,66
PLN 50,91
RON 54,67
RUB 1 299,76
SEK 125,77
SGD 16,30
THB 415,10
TRY 239,35
USD 12,28
ZAR 223,30
date 56,03
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Áno, potrebujete len WorkshopID módu, ktorý chcete použiť. Zadáte ho na našej stránke a server sa postará o zvyšok.

Nákup servera Miscreated často zahŕňa veľa výdavkov. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Miscreated server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, súvisiace úpravy a podľa toho aj cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Preskúmaj postapokalyptický svet v hre Miscreated

Ponor sa do napínavého dobrodružstva prežitia Miscreated, v ktorom si musíš nájsť cestu v nemilosrdnom postapokalyptickom svete. V tejto intenzívnej hre s otvoreným svetom budete zbierať a budovať zdroje, aby ste mohli bojovať proti nebezpečným tvorom a ostatným preživším. Využite svoje schopnosti a intuíciu na preskúmanie zdevastovanej krajiny, nájdite cenné predmety a vybudujte si osobný úkryt. Spolupracujte s ostatnými hráčmi alebo bojujte sami, aby ste prežili v tomto nemilosrdnom svete. Miscreated ponúka strhujúci herný zážitok, ktorý preverí vaše schopnosti a bude pre vás opakovanou výzvou. Vydajte sa do temnej atmosféry a zistite, či máte na to, aby ste prežili!

Ovládnite dynamický systém počasia a smrtiace prostredia

Pripravte sa na nepredvídateľné výzvy v hre Miscreated. Dynamický systém počasia simuluje realistické poveternostné podmienky, ako je dážď, sneh, hmla alebo búrky, a ovplyvňuje vašu schopnosť prežiť v tomto drsnom prostredí. Dajte si pozor na oblasti so smrtiacou radiáciou, do ktorých môžete vstúpiť len so správnym vybavením. Preskúmajte detailne spracovanú krajinu, od opustených miest až po husté lesy, a nájdite zdroje a cenné predmety. Buďte však vždy na pozore, pretože v hre Miscreated číha nebezpečenstvo všade - či už od agresívnych tvorov, nepriateľských hráčov alebo nepredvídateľných živlov. Vyostrite svoje zmysly a vypracujte si dômyselnú stratégiu prežitia, aby ste odolali týmto nemilosrdným podmienkam a nakoniec zvíťazili.

Individualizujte si svoj charakter a vytvorte si svoj vysnívaný úkryt

V hre Miscreated máte možnosť prispôsobiť si postavu podľa vlastných predstáv. Prispôsobte si vzhľad a zručnosti tak, aby ste podporili svoj osobný herný štýl a odlíšili sa od ostatných preživších. Nájdite a zbierajte vzácne oblečenie a vybavenie, aby ste si mohli ešte viac prispôsobiť svoju postavu a čeliť výzvam postapokalyptického sveta.

Počas svojej cesty zničenou krajinou budete mať tiež možnosť vybudovať si vlastný úkryt. Použite nájdené materiály a nástroje na vybudovanie bezpečnej základne, ktorá vás ochráni pred nebezpečenstvami prostredia. Vyskúšajte si vlastné obranné stratégie a systémy, aby ste svoj úkryt zabezpečili pred útokmi nepriateľov. Pracujte sami alebo sa spojte s ostatnými hráčmi a postavte silnejšie opevnenia. Tvojej kreativite sa medze nekladú - postav si dokonalý úkryt, ktorý odráža tvoju vôľu prežiť v hre Miscreated.

Zažite napínavé bitky vozidiel a intenzívne stretnutia na hernom serveri Miscreated.

Miscreated rozširuje dobrodružstvo prežitia o vzrušujúce súboje vozidiel a vzrušenie z boja proti iným hráčom alebo tvorom. Preskúmajte a opravte rôzne typy vozidiel, ako sú autá, motorky a dokonca aj lode, aby ste sa rýchlejšie a bezpečnejšie pohybovali nebezpečným svetom. Vybavte svoje vozidlá zbraňami a obrannými systémami, ktoré vám poskytnú výhodu vo vyhrotených bitkách a eliminujú vašich protivníkov.

Stretnutia s ostatnými preživšími a tvormi sú intenzívne a môžu kedykoľvek zmeniť výsledok hry. Každé vaše rozhodnutie - či už ste priateľ alebo nepriateľ - môže mať ďalekosiahle následky. Postavte sa nebezpečným tvorom číhajúcim v postapokalyptickom svete a využite svoje bojové schopnosti a vybavenie, aby ste ich porazili. Vytvorte spojenectvo s ostatnými hráčmi, aby ste boli spoločne silnejší, alebo každého považujte za potenciálneho nepriateľa. V hre Miscreated buďte opatrní, pretože každé stretnutie môže byť vaše posledné.

Prijmite výzvu a prežite v hre Miscreated

Miscreated ponúka strhujúci a náročný zážitok z prežitia v postapokalyptickom svete, ktorý je vhodný pre jedného aj viacerých hráčov. Vďaka dynamickému systému počasia, detailnému hernému svetu, viacerým možnostiam prispôsobenia postavy, boju s vozidlami a intenzívnym stretom nastavuje Miscreated nové štandardy v žánri survival. Či už ste skúsený survivalista alebo zvedavý nováčik, Miscreated vás zaujme svojimi vzrušujúcimi výzvami a nepredvídateľnými situáciami. Postavte sa konečnej skúške prežitia a zistite, či máte na to, aby ste prežili v nemilosrdnom svete Miscreated.