Språk & Valuta

Hyra Left 4 Dead 2 server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,39
BGN 21,69
BRL 61,21
CAD 16,71
CHF 10,87
CNY 84,88
CZK 260,17
DKK 82,62
EUR 11,09
GBP 9,76
HKD 96,38
HRK 83,58
HUF 4 146,99
IDR 180 363,32
ILS 44,66
INR 1 004,19
ISK 1 664,61
JPY 1 651,52
KRW 16 254,50
MXN 219,81
MYR 54,69
NOK 131,17
NZD 19,59
PHP 679,66
PLN 50,91
RON 54,67
RUB 1 299,76
SEK 125,77
SGD 16,30
THB 415,10
TRY 239,35
USD 12,28
ZAR 223,30
date 56,03
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Left 4 Dead 2 je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Left 4 Dead 2 server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Zvyčajne tu platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre svoj server, s ním spojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Left 4 Dead 2 - Čaká ťa intenzívna zombie akcia

Priprav sa na akčný kooperatívny zážitok, pri ktorom ti srdce poskočí: Left 4 Dead 2 je nezabudnuteľný survival horor, ktorý vás a vašich priateľov katapultuje doprostred zombie apokalypsy. Hra je pokračovaním legendárnej hry Left 4 Dead a ponúka úžasnú grafiku, vylepšenú umelú inteligenciu a ešte náročnejšie úrovne, ktoré preveria vašu odvahu a schopnosti. Hrajte za skupinu štyroch preživších, ktorí sa musia prebojovať piatimi napínavými kampaňami, aby unikli desivým hordám nemŕtvych a dostali sa k záchrane.

Využite svoje schopnosti a pracujte v tíme

In Left 4 Dead 2 steht Teamarbeit an erster Stelle, denn nur gemeinsam könnt Ihr die Zombie-Horden bezwingen. Wähle aus einer Vielzahl von Waffen, darunter Schusswaffen, Nahkampfwaffen und improvisierte Schlaginstrumente, um Deine Gegner zu besiegen. Nutze Deine Umgebung klug, um den Zombies immer einen Schritt voraus zu sein. Mit einer verbesserten KI und neuen Spezial-Infizierten wie dem Charger, Spitter und Jockey wird Deine Gruppe stets auf Trab gehalten. Dank eines dynamischen Systems zur Anpassung von Schwierigkeit und Spannung, dem sogenannten “AI Director”, wird jedes Spiel einzigartig und garantiert stundenlangen Spielspaß.

Bojuj s nemŕtvymi v rôznych scenároch

Ponor sa do fascinujúceho a temného sveta hry Left 4 Dead 2, ktorý ťa zavedie do najrôznejších lokalít - od močaristých zálivov Louisiany až po opustené zábavné parky. Tieto atmosférické prostredia ponúkajú nielen ohromujúci vizuál, ale aj rozmanité výzvy, ktoré preveria vaše strategické schopnosti a reakčný čas. Či už budete utekať úzkymi uličkami, alebo bojovať proti prílivu nemŕtvych na vratkých člnoch, každá kampaň v Left 4 Dead 2 prináša jedinečné výzvy a nezabudnuteľné momenty.

Zažite napínavú akciu pre viacerých hráčov a nekonečnú hrateľnosť na hernom serveri Left 4 Dead 2.

Okrem kooperatívnych kampaní ponúka hra Left 4 Dead 2 aj vzrušujúce režimy pre viacerých hráčov, ktoré sú pre vás a vašich priateľov stále novou výzvou. V režime Versus sa dokonca môžete vžiť do úlohy nakazeného a súperiť s ostatnými hráčmi. Vyskúšajte si režim Scavenge, v ktorom preživší a nakazení bojujú o cenné suroviny, alebo otestujte svoje schopnosti v režime Survival, v ktorom musíte čo najdlhšie vydržať proti nekonečným vlnám zombíkov. Vďaka integrácii služby Steam Workshop môžete vyskúšať aj množstvo módov a vlastného obsahu, aby ste si ešte viac prispôsobili svoj herný zážitok a prežívali Left 4 Dead 2 stále novým a vzrušujúcim spôsobom.

Left 4 Dead 2 - nepostrádateľný kooperatívny zážitok pre fanúšikov hororu a akcie

Hra Left 4 Dead 2 ponúka strhujúci, adrenalínový herný zážitok, ktorý bude pre teba a tvojich priateľov opakovanou výzvou. Vďaka strhujúcemu mixu intenzívnej akcie, taktickej tímovej práce a atmosférického prostredia si hra získala pevné miesto v srdciach fanúšikov hororu a akcie. Rôzne herné režimy a takmer neobmedzená znovuhrateľnosť vďaka integrácii módov a vlastného obsahu robia z Left 4 Dead 2 nenahraditeľný titul v každej hernej zbierke. Pridajte sa k preživším a vrhnite sa spoločne do boja proti hordám zombíkov - v hre Left 4 Dead 2 na vás čakajú nezabudnuteľné momenty a hodiny zábavy.