Språk & Valuta

Hyra Kingdomfall server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 223 omdömen Trustpilot Logo
 

4 Slots

AUD 8,31
BGN 9,76
BRL 26,55
CAD 7,27
CHF 4,77
CNY 39,04
CZK 122,29
DKK 37,22
EUR 4,99
GBP 4,27
HKD 41,91
HRK 37,61
HUF 1 916,66
IDR 82 222,23
ILS 20,52
INR 443,98
ISK 717,06
JPY 784,23
KRW 7 115,44
MXN 93,91
MYR 25,01
NOK 57,01
NZD 9,03
PHP 303,58
PLN 23,17
RON 24,77
RUB 584,83
SEK 59,28
SGD 7,28
THB 189,86
TRY 143,81
USD 5,35
ZAR 101,14
date 45,52
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Kingdomfall je často spojená s veľkými výdavkami. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Kingdomfall server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, súvisiace módy a podľa toho aj cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy, tým bude mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % z ceny za 12-mesačný mesiac ušetríte 10 % z ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Objavte podmanivý svet Kingdomfall

Ponorte sa do epickej strategickej hry Kingdomfall a zažite fascinujúcu kombináciu budovania, diplomacie a vojny. Vybudujte si vlastné kráľovstvo zhromažďovaním zdrojov, budovaním silnej armády a dobývaním strategicky dôležitých území. Vytvárajte dômyselné spojenectvá a uzatvárajte aliancie s ostatnými hráčmi, aby ste spoločne porazili mocných protivníkov alebo ich zničili v neľútostných bitkách. Vďaka úžasnej grafike, napínavému príbehu a nekonečným možnostiam formovania svojho kráľovstva vás hra Kingdomfall zaujme od prvej minúty. Odvážte sa dokázať svoje schopnosti vládcu a staňte sa legendou vo svete Kingdomfall!

Zvládnite náročné úlohy a rozvíjajte svojich hrdinov

V hre Kingdomfall na vás čaká nespočetné množstvo vzrušujúcich úloh a zložitých výziev, ktoré preveria vaše strategické schopnosti. Postavte sa nebezpečným príšerám, riešte zložité hádanky a odhaľte starobylé tajomstvá, aby ste získali cenné odmeny a rozšírili legendy svojho kráľovstva. Najímajte si rôznych hrdinov s jedinečnými schopnosťami a špecializujte ich, aby ste ich čo najlepšie využili v boji proti nepriateľom. Každý hrdina má jedinečný príbeh v pozadí a špeciálne vlastnosti, ktoré vám umožnia vytvoriť si vlastný štýl hry a prekvapiť súperov nečakanými stratégiami. Zažite napínavé dobrodružstvá v hre Kingdomfall a staňte sa najmocnejším vládcom v histórii!

Zažite strhujúcu akciu pre viacerých hráčov a epické bitky

Ponorte sa do vzrušujúceho multiplayerového sveta Kingdomfall a súťažte s hráčmi z celého sveta. V masívnych bitkách PvP a nemilosrdných obliehaniach môžete preukázať svoje taktické schopnosti a získať slávu pre svoje kráľovstvo. Kooperatívny herný režim vám tiež dáva možnosť pustiť sa do boja s priateľmi alebo novými spojencami proti mocným nepriateľom. Hra Kingdomfall obsahuje prepracovaný systém obchodovania, ktorý vám umožní vymieňať si s ostatnými hráčmi vzácne suroviny, mocné zbrane a jedinečné artefakty, aby ste svoje kráľovstvo ešte viac posilnili. Komunikujte so svojimi spojencami a spoločne plánujte útoky, obranné stratégie a diplomatické kroky, aby ste svojich protivníkov dostali na kolená. Bojujte o svoje miesto vo svete Kingdomfall a nechajte svoju vlajku triumfovať na bojisku!

Vychutnajte si ohromujúcu grafiku a pohlcujúci zvuk

Nechajte sa očariť pôsobivou audiovizuálnou prezentáciou hry Kingdomfall. Detailná a realistická grafika oživí vaše mestá, armády a fascinujúci herný svet a postará sa o nezabudnuteľný herný zážitok. Dynamické systémy počasia a denného času, ako aj rozmanitá krajina, od hustých lesov až po drsné horské masívy, vám ponúknu úchvatnú kulisu pre vaše dobrodružstvá. Epický soundtrack a majstrovsky spracované zvukové efekty vytvárajú atmosférickú kulisu, ktorá vás hlboko vtiahne do sveta Kingdomfall. Zažite čaro tejto jedinečnej strategickej hry a užite si hodiny zábavy vo vizuálne a akusticky úžasnom prostredí!

Kingdomfall - dokonalý zážitok zo strategickej hry

Kingdomfall vám ponúka komplexný a podmanivý zážitok zo strategickej hry, ktorá vás vezme na dobrodružnú cestu fascinujúcim svetom plným výziev a príležitostí. Vďaka pútavému príbehu, vzrušujúcim úlohám, náročným súbojom pre viacerých hráčov a ohromujúcej grafike nastavuje hra Kingdomfall nové štandardy v žánri strategických hier. Či už sám alebo s priateľmi - nespočetné herné možnosti, prepracovaná diplomacia a rozmanití hrdinovia nenechajú nič na náhodu a zabezpečia dlhotrvajúcu zábavu. Nechajte sa inšpirovať hrou Kingdomfall a staňte sa legendárnym vládcom v epickom hernom svete, ktorý čaká len na to, aby ste ho dobyli!