Spring Sale Missa inte: Få en saftig 50% rabatt på din beställning

Språk & Valuta

Euro Truck Simulator 2 Packshot

Hyra Euro Truck Simulator 2 server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

4 Slots

AUD 3,67
BGN 4,38
BRL 11,90
CAD 3,26
CHF 2,09
CNY 17,41
CZK 55,57
DKK 16,70
EUR 2,24
GBP 1,91
HKD 18,94
HRK 16,88
HUF 873,67
IDR 38 364,70
ILS 8,92
INR 201,60
ISK 332,64
JPY 358,69
KRW 3 238,14
MXN 41,57
MYR 11,48
NOK 25,32
NZD 3,96
PHP 136,76
PLN 9,78
RON 11,15
RUB 262,53
SEK 25,44
SGD 3,25
THB 86,21
TRY 73,59
USD 2,42
ZAR 45,48
date 2,92
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Áno, na serveri Euro Truck Simulator 2 môžete používať módy. Na server ich môžete nahrať pomocou programu FTP.

Kúpa servera Euro Truck Simulator 2 je často veľmi drahá. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Euro Truck Simulator 2 server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, súvisiace módy a podľa toho aj **cenu. Cenu kedykoľvek upravíte. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy, tým bude mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % z ceny za 12-mesačný mesiac ušetríte 10 % z ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Euro Truck Simulator 2 Game Trailer

Euro Truck Simulator 2 Screenshots

Preskúmajte európske cesty v hre Euro Truck Simulator 2

Ponorte sa do fascinujúceho sveta riadenia nákladných vozidiel v hre Euro Truck Simulator 2! Preskúmajte úchvatnú krajinu a realisticky stvárnené mestá Európy, vybudujte si vlastný vozový park a veďte svoju dopravnú spoločnosť k úspechu. Zvládnite výzvy, ako sú zložité dopravné predpisy, dynamické počasie a náročný náklad, a vybudujte si povesť spoľahlivého vodiča. Zarábajte peniaze na prispôsobenie, vylepšovanie a rozširovanie svojich nákladných vozidiel a pripojte sa k obrovskej, oddanej komunite, aby ste si užili dokonalý zážitok zo simulácie. Sadnite si za volant teraz a objavte Európu z novej perspektívy!

Vytvorte si vlastné dopravné impérium v hre Euro Truck Simulator 2

Zažite slobodu a dobrodružstvo pri budovaní a riadení vlastnej dopravnej spoločnosti. Začnite ako osamelý vlk a vypracujte sa na riaditeľa veľkej dopravnej spoločnosti tým, že budete prijímať lukratívne zákazky a rozširovať svoj vozový park. Prijímajte a školte talentovaných vodičov, ktorí vám pomôžu rozvíjať vašu firmu, a využívajte šikovné riadenie zdrojov, aby ste predbehli konkurenciu. Vďaka pôsobivému výberu licencovaných nákladných vozidiel, nespočetným možnostiam prepravy nákladu a prívesov a rôznym vylepšeniam si môžete prispôsobiť svoje dopravné impérium a podeliť sa o svoje úspechy s celosvetovou komunitou Euro Truck Simulator 2. Ovládajte svoj osud a staňte sa kráľom európskych ciest!

Spoločné dobývanie Európy na hernom serveri ETS2

Vrhnite sa do vzrušujúceho multiplayeru v hre Euro Truck Simulator 2 a spojte sa s priateľmi alebo hráčmi z celého sveta, aby ste spoločne cestovali po európskych cestách. V režime pre viacerých hráčov môžete s ostatnými vodičmi vytvárať konvoje, aby ste pracovali efektívnejšie a spoločne prekonávali výzvy každodenného šoférovania kamiónov. Predveďte svoje vodičské zručnosti v zaujímavých online podujatiach a súťažiach a komunikujte so živou komunitou, ktorá zdieľa vašu vášeň pre kamióny a otvorené cesty. Režim pre viacerých hráčov v hre Euro Truck Simulator 2 ponúka nespočetné hodiny zábavy a umožňuje vám zažiť radosti a výzvy spojené s riadením kamiónov s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Skočte do toho a staňte sa súčasťou celosvetového hnutia!

Nekonečné možnosti: Moduly pre Euro Truck Simulator 2

Rozšírte svoj zážitok z hrania Euro Truck Simulator 2 ešte viac vďaka množstvu módov a oficiálnych rozšírení, ktoré vám poskytne nadšená komunita a vývojári. Prispôsobte si hru podľa svojich predstáv pridaním nových máp, nákladných vozidiel, typov nákladu a ďalších prvkov. Objavte nové regióny a krajiny, ktoré ožívajú vďaka s láskou vytvoreným rozširujúcim balíkom, a zažite ešte väčšiu rozmanitosť pri cestovaní po Európe.

Či už hľadáte realistickejšie efekty počasia, vylepšenú grafiku alebo ďalšie funkcie pre svoju firmu - komunita úpravcov hry Euro Truck Simulator 2 má pre každého niečo. Využite nekonečné možnosti na prispôsobenie svojho herného zážitku a zažívajte vzrušujúce dobrodružstvá na cestách Európy znova a znova. Objavte teraz nespočetné rozšírenia a staňte sa kreatívnym modderom aj vy!

Euro Truck Simulator 2 - dokonalá simulácia nákladných vozidiel

Hra Euro Truck Simulator 2 ponúka pohlcujúci a pútavý zážitok pre každého, kto si chce splniť sen o živote na otvorenej ceste. Vďaka obrovskému výberu licencovaných nákladných vozidiel, realistickým mestám a krajinám, špecializovanej komunite a mnohým možnostiam rozšírenia si v tejto hre každý nájde niečo pre seba. Či už chcete vybudovať dopravné impérium v režime pre jedného hráča, spojiť sa s priateľmi v režime pre viacerých hráčov alebo si hru prispôsobiť pomocou módov a rozšírení, Euro Truck Simulator 2 je ideálnou voľbou pre hodiny zábavy a nezabudnuteľných dobrodružstiev na európskych cestách. Nasadnite, šliapnite na plyn a na vlastnej koži zažite, prečo je hra Euro Truck Simulator 2 považovaná za jeden z najlepších simulátorov kamiónov všetkých čias!

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?