Språk & Valuta

Counter-Strike: Source Packshot

Hyra Counter-Strike: Source server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

4 Slots

AUD 3,64
BGN 4,38
BRL 12,87
CAD 3,31
CHF 2,16
CNY 17,44
CZK 55,34
DKK 16,71
EUR 2,24
GBP 1,89
HKD 18,77
HRK 16,88
HUF 883,97
IDR 39 174,02
ILS 8,94
INR 200,87
ISK 334,88
JPY 377,35
KRW 3 313,48
MXN 44,13
MYR 11,34
NOK 25,74
NZD 3,92
PHP 141,28
PLN 9,72
RON 11,15
RUB 262,53
SEK 25,19
SGD 3,25
THB 88,33
TRY 77,82
USD 2,40
ZAR 44,70
date 13,71
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa hry Counter-Strike: Source je často veľmi drahý. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Counter-Strike: Source, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Counter-Strike: Source Screenshots

Zažite napínavé tímové bitky v hre Counter-Strike: Source .

Ponorte sa do sveta Counter-Strike: Source, návykovej a vysoko súťaživej strieľačke z pohľadu prvej osoby, ktorá vás uchváti. Vyberte si medzi dvoma súperiacimi tímami - teroristami a protiteroristami - a bojujte spolu so svojimi spojencami o nadvládu na rôznych mapách. V každom kole je vaším cieľom poraziť súperov tím a zmariť ich misiu, či už zneškodnením bômb alebo oslobodením rukojemníkov.

Zlepšite svoje zručnosti a vybavenie

V hre Counter-Strike: V hre Source musíte neustále rozvíjať svoje schopnosti a prispôsobovať ich rôznym herným štýlom a taktikám súperov. S každým vyhratým zápasom získavate peniaze, ktoré môžete investovať do vylepšenia svojich zbraní a vybavenia. Od útočných pušiek a ostreľovačských pušiek až po granáty a ochranné vesty - máte širokú škálu možností, ako optimálne naplniť svoju úlohu v tíme.

Preskúmajte podrobné mapy a herné režimy

V hre Counter-Strike: Source môžete očakávať množstvo podrobných máp, oficiálnych aj vytvorených komunitou. Každá mapa ponúka jedinečné prostredie, ktoré preverí vaše strategické myslenie a taktické schopnosti. Ovládnite rôzne herné režimy, ako je zneškodňovanie bômb, záchrana rukojemníkov alebo deathmatch, aby ste dokázali svoje schopnosti v rôznych scenároch a stali sa najlepším hráčom CS:S.

Zažite napínavé súťaže a udalosti na svojom hernom serveri CSS.

Counter-Strike: Source vám ponúka možnosť zúčastniť sa vzrušujúcich súťaží a podujatí, ktoré ešte viac umocňujú herný zážitok. Dokážte svoje schopnosti v hodnotených zápasoch a prebojujte sa do vyšších pozícií, aby ste mohli súťažiť s najlepšími z najlepších. Zúčastňujte sa komunitných podujatí a turnajov, ktoré sa konajú pravidelne, a vždy čeľte novým výzvam, aby ste zdokonalili svoju hru a stali sa skutočným šampiónom CS:S.

Prispôsobte si svoj herný štýl

V hre Counter-Strike: Source si môžete prispôsobiť svoju postavu a vybavenie. Vyberte si z množstva skinov na zbrane a obtlačkov, aby ste svojmu arzenálu dodali osobný nádych. Pomocou rozsiahlych možností prispôsobenia si prispôsobte herný zážitok svojim potrebám a nastavte si svoje obľúbené zbrane, rýchlosť myši a väzby klávesov. Takto môžete zdokonaliť svoj herný štýl a taktiku a vyťažiť zo svojho potenciálu maximum.

Nadväzujte kontakty a učte sa od profesionálov

Counter-Strike: Source vám ponúka nielen vzrušujúci herný zážitok, ale aj príležitosť vymeniť si názory s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi a učiť sa od najlepších v odbore. Pridajte sa ku klanom a tímom a trénujte so skúsenými hráčmi alebo sledujte profesionálnych streamerov CS:S a YouTuberov, aby ste získali cenné tipy a triky. Neustále rozvíjajte svoje zručnosti a podeľte sa o svoje úspechy a skúsenosti so svetom.

Counter-Strike: Source - nezabudnuteľný herný zážitok

Counter-Strike: Source je napínavá a náročná strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorá vám ponúka rozmanitý a hlboký herný zážitok. Vďaka napínavým tímovým súbojom, bohatým možnostiam prispôsobenia a oddanej online komunite je každý herný režim jedinečnou výzvou. Pokračujte v rozvíjaní svojich schopností, súťažte s hráčmi z celého sveta a staňte sa súčasťou globálnej komunity, ktorú spája vášeň pre hru Counter-Strike: Source.

Letzte Artikel

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

Fira med oss: Minecraft och Killing Floor-jubileum & Aktuella spelnyheter

30 May 2024
Installera Minecraft Shader: En enkel guide för nybörjare

Installera Minecraft Shader: En enkel guide för nybörjare

26 Apr 2024
Visa koordinater i Minecraft: Vår guide för spelare

Visa koordinater i Minecraft: Vår guide för spelare

20 Apr 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?