Språk & Valuta

Call of Duty Packshot

Hyra Call of Duty server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 

4 Slots

AUD 4,32
BGN 5,26
BRL 15,90
CAD 3,99
CHF 2,62
CNY 21,25
CZK 68,17
DKK 20,07
EUR 2,69
GBP 2,26
HKD 22,87
HRK 20,27
HUF 1 054,21
IDR 47 212,46
ILS 10,63
INR 244,68
ISK 401,62
JPY 465,02
KRW 4 029,32
MXN 51,95
MYR 13,68
NOK 31,48
NZD 4,79
PHP 171,01
PLN 11,45
RON 13,38
RUB 315,27
SEK 30,93
SGD 3,93
THB 105,90
TRY 96,75
USD 2,93
ZAR 52,71
date 19,24
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Våra 5-stjärniga omdömen på Trustpilot

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Call of Duty si často vyžaduje veľké výdavky. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Call of Duty server, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre váš server, s ním spojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Call of Duty Screenshots

Ponor sa do sveta Call of Duty

Zažite neuveriteľné vzrušenie a intenzitu hry Call of Duty, jednej z najpopulárnejších a najúspešnejších sérií strieľačiek z pohľadu prvej osoby všetkých čias. Ponorte sa do dychberúcich, realistických bitiek, v ktorých bojujete bok po boku so svojimi spolubojovníkmi a bojujete proti nepriateľom v strhujúcich misiách a hektických bitkách pre viacerých hráčov. Ohromujúca grafika, pútavý príbeh a vzrušujúca hrateľnosť vás vtiahnu do sveta, kde rozhodnutia a schopnosti rozhodujú o živote a smrti.

Zažite akčné zápasy pre viacerých hráčov

V hre Call of Duty máte prístup k multiplayeru, vďaka ktorému sa ocitnete uprostred najrôznejších konfliktov a vojen v dejinách sveta. Od druhej svetovej vojny až po moderné scenáre a futuristické vojny, zažijete bitky na vlastnej koži.

Objavte viacero herných režimov a prispôsobení

Call of Duty ponúka pôsobivý výber herných režimov, ktoré si nič nevyžadujú. Či už ide o klasický tímový deathmatch, vzrušujúci režim Domination alebo inovatívny režim Battle Royale - každý si tu nájde niečo pre seba. Prispôsobte si svoju postavu a vybavenie podľa svojho vkusu a optimalizujte svoje zbrane, aby ste v boji získali prevahu. Preskúmajte všestranné možnosti a nájdite si svoj vlastný herný štýl, ktorým vyniknete na bojisku.

Stále nový obsah a rastúca podpora komunity

Hra Call of Duty je známa svojím neustálym vývojom a neustálym prinášaním nového obsahu, aby bol herný zážitok stále svieži a vzrušujúci. Tešte sa na pravidelné aktualizácie, ktoré ponúkajú nové mapy, herné režimy, zbrane a možnosti prispôsobenia. Pripojte sa k obrovskej, oddanej komunite, ktorá sa stretáva na amatérskej aj profesionálnej úrovni a organizuje turnaje, klany a ligy. Staňte sa súčasťou tohto neustále sa rozrastajúceho sveta a objavte fascináciu hrou Call of Duty, ktorá vás bude nútiť vracať sa k ďalším hrám.

Bezkonkurenčná akcia a adrenalín v hre Call of Duty

Battle Grounds 3 v sebe spája všetky prvky, ktoré tvoria vynikajúcu online hru pre viacerých hráčov: vzrušujúce bitky, realistickú hrateľnosť, podmanivú grafiku, možnosti prispôsobenia a oddanú komunitu. Táto hra ponúka hodiny zábavy a neustále výzvy pre začiatočníkov aj skúsených hráčov. Vrhnite sa do akčných bitiek, spojte sa s priateľmi alebo bojujte sami a staňte sa tým najlepším bojovníkom. Battle Grounds 3 vás uchváti a poskytne vám nezabudnuteľný herný zážitok, ku ktorému sa budete radi vracať.

Letzte Artikel

Minecraft Förbannelser – Din ultimata guide

Minecraft Förbannelser – Din ultimata guide

25 Jun 2024
Herobrine: Sanningen bakom Minecraft-myten

Herobrine: Sanningen bakom Minecraft-myten

19 Jun 2024
Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

Evolutionen av överlevnadsspel: Nya uppdateringar och tidlösa klassiker

13 Jun 2024

Game Over

Fortsätta med 50% rabatt?