Språk & Valuta

Hyra Half-Life 2: Deathmatch server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

4 Slots

AUD 8,28
BGN 9,76
BRL 27,54
CAD 7,52
CHF 4,89
CNY 38,19
CZK 117,07
DKK 37,18
EUR 4,99
GBP 4,39
HKD 43,37
HRK 37,61
HUF 1 865,96
IDR 81 155,36
ILS 20,09
INR 451,84
ISK 749,00
JPY 743,11
KRW 7 313,79
MXN 98,91
MYR 24,61
NOK 59,02
NZD 8,82
PHP 305,82
PLN 22,91
RON 24,60
RUB 584,83
SEK 56,59
SGD 7,33
THB 186,78
TRY 107,70
USD 5,53
ZAR 100,48
date 25,21
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa servera Half-Life 2: Deathmatch je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete Half-Life 2: Deathmatch Server, nie ste zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Tu zvyčajne platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť kedykoľvek upraviť tarifu pre svoj server, k nemu pripojené módy a podľa toho aj **cenu. cenu kedykoľvek. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy, tým bude mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % z ceny za 12-mesačný mesiac ušetríte 10 % z ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Bojujte vo fascinujúcom svete hry Half-Life 2: Deathmatch

Ponorte sa do napínavej arény hry Half-Life 2: Deathmatch, napínavej multiplayerovej strieľačky, ktorá umožňuje dokonalé meranie síl medzi vami a vašimi priateľmi. Zažite tie najintenzívnejšie bitky, keď prevezmete kontrolu nad najsilnejšími zbraňami a revolučnými fyzikálnymi technológiami vo svete Half-Life 2. Predveďte svoje strategické schopnosti, keď budete šikovne klásť pasce, likvidovať nepriateľov šikovnými manévrami a zabezpečovať si víťazstvo v akčných zápasoch. Pripojte sa k nadšenej komunite, ktorá zdieľa vlastné rozmanité vlastné mapy a herné režimy, aby poskytla neustále sa meniace výzvy. Pozvite sa do adrenalínového zážitku v hre Half-Life 2: Deathmatch a staňte sa najlepším bojovníkom v tomto prelomovom hernom svete.

Ovládnite prostredie a uvoľnite svoj kreatívny bojový štýl

V hre Half-Life 2: Deathmatch si vyskúšate svoje schopnosti v jedinečných a atmosférických prostrediach inšpirovaných strhujúcim svetom hry Half-Life 2. Využite interaktívne prostredie vo svoj prospech a vytvorte si vlastnú bojovú stratégiu pomocou objektov ako krytu, zbraní alebo rozptýlenia. Zažite súhru fyziky a boja, keď budete používať ikonickú gravitačnú pištoľ na vrhanie predmetov ako smrtiacich projektilov alebo obratne odrážať útoky nepriateľov. Prijmite výzvy rôznych herných režimov, od klasických deathmatchov až po tímové bitky, a zároveň objavte nové a zaujímavé spôsoby, ako zvíťaziť nad protivníkmi. Ukážte, že ste nielen zručný strelec, ale aj kreatívny stratég, a využite nespočetné možnosti, ktoré Half-Life 2: Deathmatch ponúka.

Uzatvárajte spojenectvá a ovládnite bojiská

V hre Half-Life 2: Deathmatch na vás čakajú nezabudnuteľné zážitky v multiplayeri, kde spolupráca a tímová práca môžu znamenať rozdiel medzi víťazstvom a porážkou. Pridajte sa k rôznym klanom a skupinám, aby ste si zlepšili svoje schopnosti s rovesníkmi a ovládli súperove tímy. Efektívne komunikujte so svojimi spojencami a plánujte koordinované útoky, prerážajte nepriateľské línie a zabezpečujte strategické body na mape. Spolupracujte so svojím tímom na rozvoji individuálnych úloh a stratégií, ktoré maximalizujú vaše silné stránky a vedú vás k úspechu na bojisku. Zažite vzrušenie a uspokojenie, ktoré vám v hre Half-Life 2: Deathmatch môže poskytnúť len dobre koordinovaný tím, a vychutnajte si pocit úspechu, ktorý prináša spoločné víťazstvo.

Vylepšite si herný zážitok pomocou módov a vlastného obsahu

V hre Half-Life 2: Deathmatch preskúmajte neustále sa rozširujúci svet kreatívnych módov a vlastného obsahu, ktorý vašej hre dodá nové aspekty. Využite výhody oddanej a talentovanej komunity, ktorá neustále vyvíja inovatívne mapy, herné režimy a modifikácie na osvieženie vášho herného zážitku. Vyskúšajte najnovšie a najobľúbenejšie módy, ktoré hru rozširujú a obohacujú rôznymi spôsobmi - či už prostredníctvom nových zbraní, vylepšení, máp, alebo kompletným prepracovaním herného systému. Vďaka podpore služby Steam Workshop je prehliadanie, sťahovanie a inštalácia vlastného obsahu hračka. Nechajte sa inšpirovať kreativitou ostatných hráčov a možno aj sami pomôžete formovať budúcnosť hry Half-Life 2: Deathmatch vytvorením a zdieľaním vlastných módov a obsahu.

Half-Life 2: Deathmatch - nadčasová multiplayerová strieľačka plná možností

Half-Life 2: Deathmatch je pôsobivá a napínavá strieľačka pre viacerých hráčov, ktorá vám ponúka jedinečný herný zážitok vo fascinujúcom svete Half-Life 2. Vďaka intenzívnym súbojom, rôznym herným režimom a možnosti prežiť svoje kreatívne stratégie v interaktívnom prostredí vás hra ani po rokoch neomrzí. Vďaka energickej komunite a neustálemu pridávaniu vlastného obsahu a módov zostane hra Half-Life 2: Deathmatch vždy svieža a plná výziev. Či už hráte ako jednotlivec alebo v tíme, hra vám ponúka dokonalú platformu na zdokonaľovanie vašich schopností a strávenie vzrušujúcich, akciou nabitých hodín s priateľmi a podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.