Språk & Valuta

Hyra Battlefield: Bad Company 2 server

 • Hranie bez stresu a urážok
 • Špičkový hardvér
 • Bezplatná zmena hry
 • Váš server, vaše pravidlá
 • Utmärkt
  4.5 av 5 stjärnor baserat på 6 178 omdömen Trustpilot Logo
 

10 Slots

AUD 18,49
BGN 21,71
BRL 59,06
CAD 16,17
CHF 10,61
CNY 86,84
CZK 272,04
DKK 82,79
EUR 11,10
GBP 9,51
HKD 93,23
HRK 83,66
HUF 4 263,51
IDR 182 899,14
ILS 45,64
INR 987,61
ISK 1 595,07
JPY 1 744,48
KRW 15 827,93
MXN 208,90
MYR 55,64
NOK 126,81
NZD 20,09
PHP 675,29
PLN 51,55
RON 55,09
RUB 1 300,93
SEK 131,86
SGD 16,20
THB 422,34
TRY 319,90
USD 11,90
ZAR 224,98
date 101,25
/ månad

Serverplats:

 
Individuell konfiguration

Skapa din egen konfiguration och justera alternativ flexibelt

Hrajte s priateľmi na svojom serveri

Ponúkame vám neporovnateľný herný zážitok na výkonných serveroch vo viac ako 100 hrách!

Snabb hantering

 • Omedelbart tillgänglig
 • Flexibel platsändring
 • Autouppdatering

Hög tillförlitlighet

 • Alltid aktuell hårdvara
 • Supersnabba NVMe-diskar
 • Automatiska säkerhetskopior

Full tillgång till data

 • Fullständig åtkomst till databasen
 • Full åtkomst till FTP
 • Uppgiftsplanerare

Zabezpečená platba

PayPal
Kreditkort
PaysafeCard
Sofort Überweisung

Intuitívne webové rozhranie

Naše prvotriedne webové rozhranie na správu servera zaujme svojím výkonom a prívetivosťou pre zákazníka. Len niekoľkými kliknutiami môžete nakonfigurovať a spustiť svoj server, ľahko integrovať módy a rozšírenia alebo získať komplexnú pomoc a možnosti podpory.

4Netplayers Welcome Video
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface
4Netplayers Webinterface

Naše lokality

V 17 lokalitách po celom svete ponúkame jedinečnú dostupnosť s najnižšími pingmi. Ďalšie lokality sa neustále vyvíjajú a zaručujú úchvatnú hernú zábavu s najnižšou latenciou v každej hre.

Världskarta med serverplatser

Naša technológia herného servera

Högkvalitativ hårdvara

 • Intel- & AMD-processorer
 • ECC-RAM
 • SSD-diskar
Technik Preview 1
Technik Preview 1

Säkerhet och skydd

 • DDoS-skydd
 • Redundant strömförsörjning
 • Hög stabilitet
Technik Preview 2
Technik Preview 2

Kraftfull prestanda

 • Optimerade komponenter
 • Problemfri spelande
 • Låga pingtider
Technik Preview 3

Často kladené otázky

Kúpa bojiska: Bad Company 2 je často spojená s vysokými nákladmi. V porovnaní s tým, ak si prenajmete **Battlefield: Bad Company 2, nebudete zaťažení jednorazovou vysokou platbou. Spravidla platíte nízku cenu raz za mesiac.

U nás máte tiež možnosť upraviť si tarifu pre svoj server, k nemu pripojené módy a podľa toho cenu kedykoľvek zmeniť. Môžete teda vyskúšať rôzne servery a modpacky a prípadne ich odstrániť opäť odstrániť bez toho, aby ste museli minúť veľkú sumu peňazí.

V prípade 4Netplayers je to úplne na vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ponuku Starter, Professional alebo Premium, môžete sami určiť dobu trvania vašej zmluvy. Od jedného mesiaca až po dobu 12 mesiacov, je len na vás, ako dlho chcete, aby trvala. Je len na vás, na ako dlho si chcete prenajať server u nás ako u hostiteľa. Čím dlhšia je doba vášho zmluvy je, tým je mimochodom lacnejšia, a tak ušetríte 10 % ceny za 12-mesačnú zmluvu v porovnaní s jednou mesiac ušetríte 10 % ceny.

Absolútne. So spoločnosťou 4Netplayers sa nemusíte starať o bezpečnosť a ochranu. Po prvé, máte slobodne zvoliť dĺžku trvania zmluvy a nie ste povinní platiť nekonečné mesačné platby. Na druhej strane je váš server sám o sebe v bezpečí, pretože ho chránime s DDoS pred zlou prevádzkou.

After logging in, click on “Gameserver” on the left and then on “Create configuration”. Select your desired mods, enter a password - and your server is ready to go!

Intenzívny bojový zážitok na hernom serveri Battlefield Bad Company 2

Ponor sa do vzrušujúceho sveta Battlefield Bad Company 2, akčnej strieľačky z pohľadu prvej osoby od spoločností DICE a Electronic Arts. Prevezmete úlohu vojaka v Bad Company, špeciálnej jednotke, ktorá musí obstáť v najnebezpečnejších vojnách a konfliktoch na svete. Prechádzajte hustou džungľou, zničenými mestami a zasneženou horskou krajinou, pričom bojujete s nepriateľskými jednotkami, vozidlami a dokonca aj s nepriateľskou leteckou podporou. Vaša úloha: Odhaľte zlovestné plány nepriateľa a zachráňte svet pred zničením.

Zničiteľné prostredia

Battlefield Bad Company 2 sa od ostatných strieľačiek odlišuje pôsobivou a realistickou mechanikou deštrukcie. Máte možnosť rozbiť budovy, mosty a ďalšie stavby na trosky, aby ste nepriateľov vytlačili z úkrytu alebo ich odrezali od sveta. Využite toto zničiteľné prostredie vo svoj prospech a sledujte, ako sa bojisko mení v reálnom čase. Ale pozor: protivníci môžu túto taktiku použiť aj proti vám.

Ovládni multiplayer na serveri BFBC2

Prijmite výzvu a súperte s ostatnými hráčmi v akčných multiplayerových bitkách v hre Battlefield Bad Company 2. Môžete si vybrať z rôznych herných režimov, ktoré kladú dôraz na tímovú spoluprácu aj individuálne schopnosti. Prispôsobte si svojho vojaka a vyberte si zo štyroch rôznych tried, aby ste na bojisku mohli hrať podľa svojich predností. Spolu so svojím tímom bojujte o kontrolu nad strategickými bodmi alebo bráňte svoju základňu pred útokom nepriateľa. Ukážte, čo vo vás je, a šplhajte po rebríčkoch, aby ste sa stali najlepším bojovníkom.

Rozsiahly výber vozidiel

Vyskúšajte si rozmanitú škálu vozidiel, ktoré pre vás Battlefield Bad Company 2 pripravuje. Vyberte si z tankov, terénnych vozidiel, helikoptér a dokonca aj stíhačiek, aby ste udržali nepriateľa na uzde alebo poskytli svojmu tímu výhodu. Sadnite si za volant a zažite nový rozmer vojny, kde rýchlosť, palebná sila a mobilita môžu rozhodnúť o víťazstve a porážke.

Ohromujúca grafika a zvuk

Nechajte sa pôsobivou grafikou a realistickým zvukovým dizajnom preniesť do sveta Battlefield Bad Company 2. Detailné prostredie a realistické modely zbraní vás vtiahnu do deja, zatiaľ čo mohutný zvuk výbuchov, streľby a vozidiel sa postará o strhujúci zážitok. Zažite intenzitu vojny, akú ste ešte nikdy nezažili, a staňte sa súčasťou akcie.

Battlefield Bad Company 2 - Taktická tímová hra

Battlefield Bad Company 2 je predovšetkým o tímovej spolupráci. Vy a vaši kamaráti musíte spolupracovať, aby ste splnili rôzne misie a výzvy, ktoré vám hra ponúka. Komunikujte so svojimi spoluhráčmi, zdieľajte muníciu a medipacky a využívajte silné stránky jednotlivých tried, aby ste preľstili nepriateľov a spoločne dosiahli víťazstvo. Naučte sa efektívne spolupracovať a vyťažiť zo svojho tímu maximum, aby ste zvládli aj tie najťažšie bitky.

Strhujúca akcia a napínavá tímová hra

Battlefield Bad Company 2 je nezabudnuteľný zážitok, ktorý vás zavedie do akčného sveta modernej vojny. Kombinácia intenzívneho boja, taktickej tímovej hry, realistickej deštrukcie a pôsobivého výberu vozidiel robí z hry vynikajúcu strieľačku z pohľadu prvej osoby. Úchvatná grafika a strhujúci zvukový dizajn poskytujú pohlcujúci herný zážitok, ktorý vás uchváti. Či už v hre pre jedného hráča alebo vo vyhrotených zápasoch pre viacerých hráčov, Battlefield Bad Company 2 ponúka hodiny zábavy a výziev pre každého fanúšika strieľačiek. Pridajte sa k Bad Company a bojujte o víťazstvo!